سخت‎افزار شرکت اسپاتیفای با قابلیت کنترل صوتی برای خودروها

Berlin, Germany - April 03: The logo of the music streaming service Spotify is displayed on a smartphone on April 03, 2018 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)

شرکت اسپاتفیای تست اولین دستگاه سخت‎افزاری خود را امروز شروع خواهد کرد. این سخت‎افزار که «Car Thing» نام دارد یک دستیار هوشمند پخش پادکست و موسیقی برای رانندگان با قابلیت کنترل صوتی است. منبع برق این دستگاه از خروجی فندک ماشین با قدرت ۱۲ ولت تامین می‎شود و توسط بلوتوث با گوشی کاربر و خودرو در ارتباط خواهد بود.

گروهی از کاربران خدمات پرمیموم اسپاتیفای که Car Thing را تست خواهند کرد با گفتن عبارت «هی اسپاتیفای» دستگاه را می‎توانند فعال کنند تا این دستیار هوشمند با دسترسی به حساب کاربر در اسپاتیفای آهنگ‎های مورد نظر او را پخش کند.

اسپتیفای در سایت خود گفته است که هدف از طراحی Car Thing «کمک به ما برای درک اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گوش دادن افراد به موسیقی و پادکست‎ها بوده است». این شرکت با وجود این که دستگاه مورد نظر سخت‎افزاری است می‎گوید «توجه اصلی ما همچنان قرارگیری در رتبه اول پلت‎فرم صوتی دنیا است نه تولید سخت‎افزار.»

منبع: engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.