نمایشگر سامسونگ گلکسی S24 اولترا از آیفون 15 پرو مکس اپل بهتر است؟

توسط ماهان

با توجه به گزارش اخیر از نشریه کره‌ای Chosun، به نظر می‌رسد که نمایشگر گوشی هوشمند Samsung Galaxy S24 Ultra بهبود یافته نسبت به نمایشگر آیفون 15 Pro Max از شرکت اپل خواهد بود.

به گفته این گزارش، گوشی Samsung Galaxy S24 Ultra از نسل نمایشگرهای پیشرفته M13 یا نمایشگرهای اولد استفاده خواهد کرد. شرکت آلمانی Merck که به عنوان تامین‌کننده مواد اولیه نیمه‌هادی شناخته می‌شود، خط تولید پنل‌های M13 را در پارک صنعتی Boseong واقع در شهر Pyeongtaek کره‌جنوبی احداث کرده است.

به نظر می‌رسد که این پنل‌های نمایشگر M13 در گوشی‌های Samsung Galaxy S24 و Galaxy S24 Plus نیز به‌کار گرفته خواهند شد. با افزایش تولید این نمایشگرها، آیفون‌های اپل نیز از این پنل‌ها در طراحی مدل‌های خود استفاده خواهند کرد. اما این تغییرات به‌طور عمده در نسل آینده آیفون، به عبارت دیگر سری آیفون 16، قابل مشاهده خواهد بود.

با این وجود، تا کنون جزئیات دقیق مربوط به مشخصات فنی این نمایشگرهای پیشرفته و جدید در دسترس نیست. پیش‌تر اعلام شده بود که Galaxy S24 Ultra از یک ماژول دوربین اصلی با سنسور جدید و قابلیت بزرگنمایی 3 برابری بهره‌مند خواهد شد و همچنین از یک کیس تیتانیومی نیز بهره خواهد برد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید