امکان اضافه کردن چند حساب به واتساپ

توسط شیرین معصوم زاده

واتس‌اپ پس از اتمام مراحل آزمایشی، ویژگی اضافه کردن چند حساب به اپلیکیشن پیام‌رسان خود که از ماه ژوئن آغاز شده بود، به کاربران بتا ارائه داده است. این ویژگی جدید به امکانات واتس‌اپ افزوده شده است و در حال حاضر به طور محدود برای کاربران بتا قابل دسترسی است، اما در آینده نزدیک انتظار می‌رود برای تمام کاربران منتشر شود.

آخرین نسخه بتا واتس‌اپ برای سیستم عامل اندروید با شماره نسخه 2.23.17.8، قابلیت اضافه کردن چند حساب را برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا به ارمغان آورده است. کاربران می‌توانند با لمس نماد پیکان که در کنار دکمه کد QR قرار دارد، به سادگی حساب‌های جدید را اضافه کنند. این قابلیت همچنین انتقال آسان بین حساب‌های مختلف را فراهم می‌کند.

حساب‌های اضافه شده به این اپلیکیشن به طور پیش‌فرض در دستگاه فعال باقی می‌مانند تا زمانی که کاربر تصمیم به خروج از سیستم اصلی نگیرد. این ویژگی به منظور سهولت در ادغام چت‌های خصوصی، مکالمات کاری و سایر چت‌ها در یک اپلیکیشن طراحی شده است. این عملکرد مطمئن می‌شود که مکالمات و اعلان‌ها برای هر حساب به‌طور مجزا نگهداری می‌شوند و نیازی به استفاده از چندین دستگاه یا برنامه‌های متفاوت برای مدیریت حساب‌ها نیست.

همچنین، این به‌روزرسانی فرآیند مدیریت چند حساب را در یک دستگاه را ساده‌تر کرده است. به جای تنظیم حساب‌های واتس‌اپ جداگانه در هر دستگاه، کاربران اکنون می‌توانند با یک اپلیکیشن در دستگاه اصلی خود بین حساب‌های مختلف جابجا شوند و به آسانی به آنها دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که ویژگی اضافه کردن چند حساب در حال حاضر برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در نسخه آخر واتس‌اپ برای اندروید فعال شده است، منتظریم که در هفته‌های آینده برای تعداد بیشتری از کاربران این امکان فراهم شود.

نظر شما درباره این ویژگی اضافه کردن چند حساب به اپلیکیشن واتس‌اپ چیست؟

 

 

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید