روکیدا
موبایل و تبلت

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ را در ابعاد کوچکتری می‌سازد!

گلکسی نوت 10

در میان شایعات زیادی که پیوسته در مورد پرچمدار پیش روی سامسونگ شنیده می‌‌شود، نمونه کوچکتر گلکسی نوت ۱۰ توجه بسیاری از طرفداران گوشی های خوش دست را به خود جلب کرده‌است.

این اولین باری است که ما در مورد نسخه کوچک‌تر گوشی هوشمند گلکسی نوت می‌شنویم؛ اما این اولین باری نخواهد بود که سامسونگ دست به چنین کاری میزند.‌ عده‌ای بر این باورند که بنظر می‌رسد موفقیت گلکسی S10 e سامسونگ را ترغیب کرده تا دست به چنین کاری بزند.
‌جذابترین پرچمدار  اوایل ۲۰۱۹ سامسونگ به شدت  توسط خریداران و رسانه ها مورد استقبال قرار گرفت، از این نظر سامسونگ در تلاش است که روی این گوشی هوشمند سرمایه گذاری ویژه‌ای کند. همچنین اگر گلکسی نوت ۱۰سامسونگ بر پایه صفحه نمایش ۶.۷ اینچی ساخته شود، احتمالا بسیاری از کاربران به دنبال نمونه کوچک‌تر آن خواهند بود؛ که در این راه سایز ۶.۴ اینچی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ می‌تواند انتظار آنان را برآورده کند.

مطابق با منابع داخلی، سامسونگ سخت افزار‌های مورد نیاز برای ساخت این گوشی  را از تولید کنندگان مربوطه تامین کرده‌است، اما این اطلاعات منبع موثقی ندارند و تماماً شایعه هستند. عده‌ای بر این باورند که اگر این شایعه درست باشد، گلکسی Note10e اگر که با همین نام وارد بازار شود، در بازارهای مختلفی از جمله اروپا عرضه خواهد شد.

منبع: gsmArena

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟