معرفی فیلم هندی لوپ لوپتا Looop Lapeta 2022: یک کمدی جنایی از زن جسوری که با زمان مسابقه میدهد!

توسط الناز پناهی
فیلم هندی لوپ لوپتا

فیلم هندی لوپ لوپتا (Looop Lapeta) به معنای حلقه پیچیده شده محصول جدید سال 2022 هندی می‌باشد. این فیلم اقتباسی رسمی از یک فیلم آلمانی است. داستان این فیلم زن و مردی را به نمایش می‌گذارد که در یک حلقه زمانی گیر کرده‌اند. در ادامه با معرفی فیلم هندی لوپ لوپتا مجله اینترنتی روکیدا را در بخش فیلم و سریال همراهی کنید.

 

معرفی فیلم هندی لوپ لوپتا Looop Lapeta 2022: اثری جنایی و اکشن با هنرنمایی تاپسی پانو!

فیلم هندی لوپ لوپتا (Looop Lapeta) محصول سال 2022 در ژانرهای اکشن، جنایی، کمدی، رمانتیک و مهیج به کارگردانی آکاش بهاتیا (Akash Bhatia) می‌باشد. این فیلم بازسازی فیلم آلمانی بدو لولا بدو 1998 (Run Lola Run) است. داستان درباره تلاش‌های زنی است که می‌خواهد مرد زندگی خود را از دست اوباش نجات دهد. سکانس‌های کمدی این اثر بسیار سرگرم‌کننده هستند. دلیل نام‌گذاری فیلم لوپ لوپتا به خواست تهیه‌کنندگان این فیلم برای ادای احترام به فیلم اصلی آلمانی بوده است.

هندی لوپ لوپتا 1

بازیگر اصلی فیلم کمدی و جنایی لوپ لوپتا تاپسی پانو (Taapsee Pannu) است. این بازیگر مشهور و پرکار هندی در سال 2019 در فیلم انتقام (Badla) در کنار آمیتاب باچان (Amitabh Bachchan) هنرنمایی کرده است. او درمورد فیلم لوپ لوپتا ابزار علاقه کرد. پانو این فیلم را ترکیبی عالی از کمدی و هیجان بیان کرد و ادعا کرد که موقعیت‌های خنده‌دار دو شخصیت اصلی تماشاگران را خوشحال خواهند کرد.

هندی لوپ لوپتا 2

یکی از تولیدکنندگان فیلم هندی لوپ لوپتا Sony Pictures Films India و منتشرکننده جهانی آن نتفلیکس (Netflix) می‌باشد. این فیلم 2 ساعت و 11 دقیقه‌ای امتیاز 5.1 را در سایت IMDb دریافت کرده است 76 درصد از داوران رسانه محبوب Rotten Tomatoes از تماشای آن رضایت داشته‌اند. همچنین 62 درصد از کاربران گوگل نیز آن را پسندیده‌اند. تاریخ اکران لوپ لوپتا در 4 فوریه 2022 (برابر با 15 بهمن 1400) از ایالات متحده بوده است.

هندی لوپ لوپتا 6

خلاصه داستان فیلم هندی لوپ لوپتا Looop Lapeta 2022: تلاش های یک زن ورزشکار برای نجات مرد زندگی اش!

داستان فیلم هندی لوپ لوپتا درمورد زوجی به نام‌های ساوی و ساتیا است. ساوی یک ورزشکار است که با مصدومیت مجبور می‌شود ورزش را کنار بگذارد. ساتیا قمارباز است و در این راه به دردسر می‌افتد‌. او مامور می‌شود بسته‌ای از مواد مخدر را به آدرسی تحویل دهد و پول آن را بگیرد. او این پول هنگفت را قمار می‌کند تا سودی برای خود داشته باشد. سایت پول را در اتوبوس گم می‌کند. او با ساوی تماس می‌گیرد تا او را نجات دهد.

هندی لوپ لوپتا 3

در ادامه فیلم لوپ لوپتا ساوی تصمیم می‌گیرد از دیگران درخواست پول کند تا ساتیا را نجات دهد. تلاش او به جایی نمی‌رسد و تصمیم به دزدی می‌گیرد. هنگامی که آن‌ها درحال فرار هستند، گیر می‌افتند. گلوله‌ای به سوی ساتیا شلیک می‌شود. آیا او زنده می‌ماند؟ اگر به فیلم‌های هندی علاقمند هستید، مطلب معرفی فیلم هندی تبریک گفتن 2022 (Badhaai Do)، مطلب معرفی فیلم هندی 83 و همچنین مطلب معرفی فیلم هندی حمله 2022 (Attack) را در مجله اینترنتی روکیدا از دست ندهید.

هندی لوپ لوپتا 4

لیست عوامل و بازیگران فیلم هندی لوپ لوپتا Looop Lapeta 2022

فیلم هندی لوپ لوپتا (Looop Lapeta) به کارگردانی آکاش بهاتیا (Akash Bhatia) می‌باشد. از نویسندگان فیلم‌نامه این فیلم اکشن و جنایی بهاتیا وینای چاوال (Vinay Chhawal) و آرناو ناندوری (Arnav Nanduri) می‌باشند. مظهر عباس سید (Mazhar Abbas Sayyed) تهیه‌کننده اصلی است. آهنگسازان فیلم نریمان خمباتا (Nariman Khambata) و راهول پایس (Rahul Pais) هستند‌. مطلب معرفی فیلم هندی و جنایی گانگوبای کاتیاوادی 2022 (Gangubai Kathiawadi) پیشنهاد ما به شما است.

هندی لوپ لوپتا 5

از بازیگران فیلم هندی لوپ لوپتا (Looop Lapeta) تاپسی پانو (Taapsee Pannu) در نقش ساوینا بوکار با نام مستعار ساوی، طاهر راج باسین (Tahir Raj Bhasin) در نقش ساتیاجیت با نام مستعار ساتیا، گاوراو پاریک (Guvrav Pareek) در نقش گوری، دیبیندو باتاچاریا (Dibyendu Bhattacharya) در نقش ویکتور، آلیستار بنیس (Alistar Bennis) در نقش رابرت، وارون پانده (Varun Pande) در نقش یاش و مانیک پاپنجا (Manik Papneja) در نقش آپو هستند.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید