معرفی فیلم حمله 2022 Attack: ظهور اولین ابرسرباز هندی در اکشنی پرهیجان!

توسط امیر بلادی
معرفی فیلم حمله 2022 Attack: ظهور اولین ابرسرباز هندی در اکشنی پرهیجان!

فیلم حمله (Attack) محصول سال 2022 و کشور هند در ژانر اکشن، هیجان‌انگیز و علمی تخیلی بسیار موفق ظاهر شده است. روایتی بسیار پرهیجان و لحظات اکشن جذاب در کنار داستانی عاشقانه از دلایل موفقیت بیشتر این فیلم شده است. اگر به ژانر اکشن علاقه‌مندید مطلب بهترین فیلم‌های اکشن 2021 را اینجا ببینید. همچنین مطلب بهترین فیلم‌ها و سریال‌های علمی تخیلی 2021 به انتخاب روکیدا را از دست ندهید.  در ادامه با معرفی، بررسی خلاصه داستان، مرور لیست عوامل تولید و ستارگان فیلم حمله همراه روکیدا باشید.

معرفی فیلم حمله 2022 Attack: بهترین فیلم اکشن بالیوود در سال های اخیر!

فیلم حمله (Attack) منتشر شده در تاریخ 1 آوریل 2022 (12 فروردین 1401) در ژانر اکشن، علمی تخیلی و هیجان‌انگیز می‌باشد. این فیلم باتوجه به سکانس‌های اکشن خیره‌کننده و داستانی گیرا به عنوان بهترین فیلم اکشن سینمای بالیوود در سال‌های اخیر لقب گرفته است. فیلم حمله میانگین امتیاز 7.8 را از کاربران IMDB دریافت کرده است. همچنین آرای داوران رسانه Rotten Tomatoes نسبت به این فیلم 50 درصد مثبت بوده است. در انتهای مطلب می‌توانید امتیاز تخصصی کارشناسان روکیدا به این فیلم را مشاهده نمایید. فیلم حمله به عنوان اکشنی بسیار متفاوت از سینمای بالیوود خود را معرفی کرده است.

معرفی فیلم حمله 2022 Attack: بهترین فیلم اکشن بالیوود در سال های اخیر!

لاکشیا راج آناند (Lakshya Raj Anand) نویسنده و کارگردان فیلم حمله است. جان ابراهیم (John Abraham) بازیگر نقش اصلی این فیلم از نویسندگان و تهیه‌کنندگان آن نیز بوده است. بسیاری معتقدند که جان ابراهیم با قلب و تمام وجودش در این نقش ظاهر شده و در آن غرق شده است. فیلم حمله احتمالا قسمت دوم نیز خواهد داشت. قبلا فیلم‌های بالیوودی بسیاری ایده ابرسربازها را به تصویر کشیده‌اند اما فیلم حمله از نظر کیفیت تولید و جذابیت بسیار قدرت‌مندتر ظاهر شده و مخاطبانش را راضی کرده است. از نکاتی که بسیار باکیفیت ظاهر شده نحوه فیلم‌برداری و قاب‌های سکانس‌های این فیلم است. نحوه فیلم‌برداری هیجان لازم را به مخاطب منتقل خواهد کرد.

معرفی فیلم حمله 2022 Attack: بهترین فیلم اکشن بالیوود در سال های اخیر!

خلاصه داستان فیلم حمله 2022 Attack: ظهور یک ابرسرباز در مقابل تروریست ها!

داستان فیلم حمله درمورد سربازی به نام آرجون شرگیل است. او در سال 2010 طی ماموریتی یک تروریست به نام رحمان گل را دستگیر می‌نماید و یک بمب‌گذار انتحاری جوان را نجات می‌دهد. 12 سال بعد او در پروازی که معشوقه‌اش مهمان‌دار است دیده می‌شود. طی یک عملیات تروریستی در فرودگاه معشوقه‌اش، عایشه، جان خود را از دست می‌دهد و آرجون به شدت صدمه جسمی می‌بیند. این صدمه تا حدی است که او را فلج کرده و فقط از گردن به بالا را می‌تواند حرکت دهد.

معرفی فیلم حمله 2022 Attack: بهترین فیلم اکشن بالیوود در سال های اخیر!

از طریق اخبار در می‌یابد که محمد گل پسر رحمان گل که دستگیرش کرده بود مسئول این حمله بوده است. رئیس سازمان اطلاعات هند با پروژه ساخت ابرسربازهای هندی آرجون را انتخاب می‌کند. این فرایند که یک عمل جراحی خاص و با تکنولوژی پیشرفته است ممکن است منجر به مرگ او شود. اما آرجون زنده می‌ماند و تبدیل به یک ابرسرباز قدرت‌مند و حرفه‌ای خواهد شد. حال او در عملیاتی بسیار مهم باید در برابر تروریست‌ها قرار گیرد!

لیست عوامل تولید و ستارگان فیلم حمله 2022 Attack

كارگردانی و نویسندگی فیلم حمله برعهده لاکشیا راج آناند (Lakshya Raj Anand) در کنار نویسندگی و تهیه‌کنندگی ستاره نقش اصلی فیلم جان ابراهیم (John Abraham) و سامیت باتهجا (Sumit Batheja) به عنوان دیگر نویسنده بوده است. سایر تهيه‌كنندگان دوانشو آستانا (Devanshu Asthana) و الکس آنتونی فرناندز (Alex Anthony Fernandes) بوده‌اند. موسيقى متن این فیلم اثر شاشوات ساچدف (Shashwat Sachdev) و مديريت فيلمبردارى برعهده ویل همفریسد (Will Humphris) بوده است.

معرفی فیلم حمله 2022 Attack: بهترین فیلم اکشن بالیوود در سال های اخیر!

بازيگران اصلی این فیلم را راکول پریت سینگ (Rakul Preet Singh) در نقش دکتر صباح قریشی، ژاکلین فرناند (Jacqueline Fernande) در نقش عایشه، جان ابراهیم (John Abraham) در نقش آرجون شرگیل، پراکاش راج (Prakash Raj)، الهام احساس (Elham Ehsas)، پریتام موندال (Pritam Mondal)، راتنا پاتاک شاه (Ratna Pathak Shah)، کیران کومار (Kiran Kumar)، راجیت کاپور (Rajit Kapoor) و سرنا ولیا (Serena Walia) می‌باشند.

منبع: تحریریه روکیدا و رسانه IMDB 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید