معرفی فیلم پاریس منطقه 13 Paris 13th District: محصول رمانتیک سال 2021 در عاشقانه ترین شهر جهان!

توسط الناز پناهی
فیلم پاریس منطقه 13

فیلم پاریس منطقه 13 (Paris 13th District) محصول سال 2021 فرانسه و با عنوان اصلی (Les Olympiades, Paris 13e) نیز شناخته می‌شود. این فیلم برگرفته از مجموعه داستان‌های کوتاه گرافیکی است. تعریفی از عشق مدرن در فیلم جدید پاریس منطقه 13 قرار گرفته است. در ادامه با معرفی فیلم درام پاریس منطقه 13 مجله اینترنتی روکیدا را در بخش فیلم و سریال همراهی کنید. مطلب معرفی فیلم جدید و کمدی سال فارغ التحصیلی 2022 (Senior Year) با هنرنمایی ربل ویلسون پیشنهاد ما به شما است.

پاریس منطقه 13

معرفی فیلم پاریس منطقه 13 Paris 13th District: اثری که برای نخستین بار در جشنواره فیلم کن به نمایش در آمد!

فیلم پاریس منطقه 13 (Paris 13th District) محصول سال 2021 در ژانرهای کمدی، درام و عاشقانه به کارگردانی ژاک اودیار (Jacques Audiard) می‌باشد. این فیلم اقتباسی از مجموعه رمان‌های گرافیکی آدریان تومین (Adrian Tomine) است. فیلمبرداری این اثر به صورت سیاه و سفید و بی‌نقص صورت گرفته است. مثلث عاشقانه‌ای در رمانتیک‌ترین شهر جهان در فیلم پاریس منطقه 13 تشکیل می‌شود.

پاریس منطقه 13 1

فیلم پاریس منطقه 13 داستان عاشقانه‌ای در قرن 21 است که قوانین جذب ابدی را به نمایش می‌گذارد. اودیار کارگردان این فیلم معنای واقعی عاشق بودن در دنیای امروزی را به شیوه‌ای جسورانه نشان می‌دهد. این اثر 105 دقیقه‌ای برنده 4 جایزه از جمله جایزه بهترین آهنگساز موسیقی متن در جشنواره فیلم کن و نامزد دریافت نخل طلایی شده است. پاریس منطقه 13 در سراسر جهان حدود 1 میلیون و 600 هزار دلار درآمد داشته است. فیلمبرداری این فیلم در پاریس بوده است.

پاریس منطقه 13 3

از کمپانی‌های تولیدکننده فیلم پاریس منطقه 13 Farance 2 Cinema و Canal + بوده‌اند. Memento Films و Curzon Film World از منتشرکنندگان این اثر در فرانسه و آمریکا می‌باشند. این فیلم درام امتیاز 7 را در سایت IMDb دریافت کرده است و 71 درصد از کاربران گوگل آن را پسندیده‌اند. همچنین 80 درصد از داوران رسانه محبوب Rotten Tomatoes نظر مثبتی درمورد آن داشته‌اند. تاریخ اکران فیلم پاریس منطقه 13 در 3 نوامبر 2021 (برابر با 12 آبان 1400) در کشور فرانسه بوده است.

پاریس منطقه 13 4

خلاصه داستان فیلم پاریس منطقه 13: چالش های سه جوان پاریسی در عصر جدید!

داستان فیلم پاریس منطقه 13 درمورد سه جوان باهوش است که در پاریس زندگی می‌کنند. آن‌ها با چالش‌های بسیاری در دنیای مدرن از جمله کار و روابط عاطفی روبرو هستند. نام‌های آنان امیلی، کامیل و نورا می‌باشد. امیلی در یک مرکز کار می‌کند و از دیدن مادربزرگ خود اجتناب می‌کند. کامیل شغل معلمی خود را رها می‌کند. نورا اکنون برای تحصیل در رشته حقوق دانشگاه آمده است. این سه با ماجراهای عاشقانه و طنز بسیاری روبرو می‌شوند.

پاریس منطقه 13 5

لیست عوامل و بازیگران فیلم پاریس منطقه 13 Paris 13th District

فیلم پاریس منطقه 13 به کارگردانی ژاک اودیار (Jacques Audiard) بوده است. اودیار، لئا میسیوس (Léa Mysius) و سلین سیاما (Céline Sciamma) با همکاری نیکلاس لیویچی (Nicolas Livecchi) نویسندگان فیلمنامه این فیلم بوده‌اند. دو تن از تهیه‌کنندگان این اثر اودیار و والری شرمن (Valérie Schermann) بوده‌اند. آهنگسازی فیلم نیز برعهده رون (Rone) بوده است. معرفی فیلم چشمان تامی فی 2021 (The Eyes of Tammy Faye) درامی عاشقانه و برنده 2 اسکار را در روکیدا از دست ندهید.

پاریس منطقه 13 6

از بازیگران فیلم پاریس منطقه 13 (Psris 13th District) لوسی ژانگ (Lucie Zhang) در نقش امیلی وونگ، ماکیتا سامبا (Makita Samba) در نقش کایل ژرمن، نومی مرلانت (Noémie Marlant) در نقش نورا لیگیر، جنی بث (Jehnny Beth) در نقش آمبر سوییت، کامیل لئون فوسین (Camille Léon-Fucien) در نقش اپونین، اوشن کایرتی (Oceane Cairaty) در نقش استفانی و آنائیده روزم (Anaïde Rozam) در نقش لیلا هستند.

پاریس منطقه 13 7

مطلب معرفی فیلم عاشقانه پخش را بزن 2022 (Press Play) نجات عشق با موسیقی و مطلب معرفی فیلم عاشقانه بعد از هر خوشحالی 2022 (After Ever Happy) از رابطه عاشقانه تسا و هاردی را در روکیدا بررسی کنید.

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

1 دیدگاه

آواتار a
a پنج‌شنبه 22 تیر 1402 ساعت 1:47 - 01:47

ممنون .

پاسخ

دیدگاهی بنویسید