معرفی مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ A Girl From Plainville: پرونده خودکشی پیامکی!

توسط مریم ویژه

با معرفی مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ A Girl From Plainville همراه صفحه‌ی فیلم و سریال روکیدا باشید‌. این مینی سریال در ژانر درام، جنایی و زندگینامه است‌. داستانی براساس واقعیت و تراژدی یک قتل غیر عمد! داستانی که وقایع رابطه کنراد و کارتر را به تصویر می‌کشد. این داستان برگرفته از پرونده جنایی میشل کارتر است. به شما پیشنهاد می‌کنیم معرفی مینی سریال بی‌بازگشت ۲۰۲۲ No Return را حتما بررسی کنید.

معرفی مینی سریال دختری از پلین وین ۲۰۲۲ A Girl From Plainville: چرا کنراد تسلیم مرگ شد؟!

مینی سریال دختری از پلین وین ۲۰۲۲ یک مجموعه پرطرفدار در ژانر درام در سال ۲۰۲۲ می‌باشد. این مینی سریال در مجموع در رسانه IMDB امتیاز ۶.۷ از ۱۰ را بدست آورده است. این اثر تا به امروز در یک فصل و ۴ قسمت اکران شده است. 3 قسمت اول این مینی سریال در رسانه IMDB امتیاز 7.1 از 10 را کسب کرده است. مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ در  Rotten Tomatoes توانسته ۹۳ درصد نقد مثبت را کسب کند. ۵۹ درصد از کاربران گوگل هم این سریال را پسندیده‌اند.

مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ 1

اولین قسمت از این مجموعه در ۲۹ مارس سال ۲۰۲۲ اکران شده است. قسمت پنجم آن در ۱۲ آپریل سال ۲۰۲۲ (معادل با سه‌شنبه ۲۲ فروردين سال ۱۴۰۱) اکران خواهد شد. مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ دومین پروژه کولتون رایان (Colton Ryan) است که در نقش یک فردی که خودکشی می‌کند، بازی کرده است. اولین فیلم او ایوان هانسن عزیز ۲۰۲۱ Dear Evan Hansen بوده است. کمپانی بزرگ Echo Lake Entertainment در ساخت و تولید این مینی سریال با سازندگان آن همکاری کرده است.

سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲

همچنین کمپانی بزرگ Hulu اکران و پخش سراسری این مینی سریال را برعهده داشته است. به شما پیشنهاد می‌کنیم معرفی مینی سریال پام و تامی ۲۰۲۲ Pam and Tommy را در سایت روکیدا بررسی کنید.

عوامل و ستارگان مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲

مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ به کارگردانی پیپا بیانکو (Pippa Bianco) و لیزا چولودنکو (Lisa Cholodenko) ساخته شده است. لیز هانا (Liz Hannah) و پاتریک مکمانوس (Patrick Macmanus) از تدوین کنندگان فیلمنامه این اثر بوده‌اند.

سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ روکیدا

از بازیگران این مجموعه می‌توان به: ال فانینگ (Elle Fanning) در نقش میشل کارتر، کلوئه سوینی (Chloe Sevigny) در نقش لین روی،‌‌ کلتون رایان (Colton Ryan) در نقش کوکو، الا روبین (Ellla Rubin) در نقش ناتالی گیبسون و جف والبرگ (Jeff Wahlberg) در نقش راب ماهونی در این مینی سریال ایفای نقش داشته‌اند. همچنین ال فانینگ به همراه لیز هانا از تهیه‌کنندگان مینی سریال دختری از پلین ویل بوده‌اند. به شما پیشنهاد می کنیم معرفی مینی سریال ترک تحصیل ۲۰۲۲ The Dropout را دنبال کنید.

نگاهی به داستان مینی سریال A Girl From Plainville: داستانی براساس واقعیت از یک قتل غیر عمد!

داستان مینی سریال دختری از پلین ویل ۲۰۲۲ ماجرای یک قتل واقعی است! میشل کارتر دختری ۲۳ ساله است که به قتل غیر عمد محکوم می شود. او در سال ۲۰۱۴ کنراد روی را از طریق پیامک تشویق به خودکشی می‌کند. کنراد روی زندگی خودش را از دست می‌دهد و میشل محکوم می‌شود! به این علت این پرونده به اسم ((پرونده خودکشی پیامک- Texting Suicide Case)) مشهور شده است.

دختری از پلین ویل ۲۰۲۲

قسمت اول مینی سریال دختری از پلین ویل با داستانی از مرگ یک نوجوان به علت خودکشی رو به رو هستید. در ادامه ماجرا با روشن شدن ارتباط مجازی او با یک زن به جواب‌ها نزدیک می‌شوند. در هر قسمت کشف و ماجراجویی در پی حقیقت بیشتر و هیجانی می‌شود. حتما معرفی مینی سریال ما سقوط کردیم ۲۰۲۲ WeCrashed را حتما مطالعه کنید.

منبع: رسانه روکیدا، IMDB.Com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید