معرفی فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 As They Made Us: داستانی درام از ابیگل در راه نجات چند زندگی!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 As They Made Us همراه صفحه فیلم و سریال روکیدا باشید. این فیلم در ژانر درام ساخته شده است و محصول کشور آمریکا است. داستان این فیلم درباره یک زن است که از همسرش جدا شده است و تصمیم به تغییر دارد. او می‌خواهد که با خانواده‌اش صلح کند و اوضاع نابه سامان را بهبود ببخشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم معرفی فیلم بعد از هر خوشحالی 2022 After Ever Happy در ژانر درام حتما بررسی کنید.

همانطور که ما را ساختند ۲۰۲۲

معرفی فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 As They Made Us: ایفای نقش بینظیر داستین هافمن در کنار کندیس برگن در درامی جذاب!

فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 توسط ماییم بیالیک (Mayim Bialik) کارگردانی شده است. فیلمنامه این اثر توسط خود شخص ماییم بیالیک و جاناتان کوهن (Jonathan Cohen) تدوین شده است. پیش از این اثر ماییم بیالیک و سایمون هلبرگ در سال‌های 2007 تا 2019 در سریال The Big Bang Theory هم بازی هم بوده‌اند. حتی ماییم بیالیک در جشنواره Primetime Emmy Awards نامزدی دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن  را دریافت کرد. کندیس برگن و دایانا آگرون برای دومین بار است که در نقش مادر و دختر کنار هم ایفای نقش می‌کنند.

فیلم همانطور که ما را ساختند ۲۰۲۲

نکته جالب دیگری هم وجود دارد که داستین هافمن و کندیس برگن هم در سال 2017 هم بازی هم بوده‌اند. تاریخ دقیق اکران فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 در 8 آپریل سال 2022 (معادل با جمعه 19 فروردین سال 1401) اعلام شده است. کمپانی Quiver Distribution اکران و پخش سراسری این فیلم را برعهده دارد. از مجموعه اصلی تیم تهیه‌کنندگان جردن بکرمن (Jordan Beckerman)، آن کلمنتز (Anne Clements) و مایکل دی (Michael Day) با ماییم بیالیک همکاری کرده‌اند. کمپانی بزرگ Yale Productions در تولید فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 دست داشته است و با تهیه‌کنندگان مشارکت کرده است.

فیلم همانطور که ما را ساختند ۲۰۲۲ روکیدا

از بازیگران این فیلم می‌توان به: داستین هافمن (Dustin Hoffman) در نقش یوجین، دیانا آگرون (Dianna Agron) در نقش ابیگیل، سایمون هلبرگ (Simon Helberg) در نقش ناتان، کندیس برگن (Candice Bergen) باربارا، ملانی هوبرت (Mellanie Hubert) در نقش دیانا، جولیان گانت (Julian Gant) در نقش دارین، جاستین چو کری (Justin Chu Cary) در نقش جی، سویتا کسوانی (Sweta Keswani) در نقش دکتر پاتل، جو یانگ (Jo Yang) مارج و جرمی کوچارک (Jeremy Kucharek) در نقش شاون، اشاره کرد که در کنار یکدیگر ایفای نقش کرده‌اند. در رسانه IMDB امتیاز این فیلم هنوز مشخص نمی‌باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم معرفی فیلم ازدواج اجباری 2022 Shotgun Wedding با بازی جنیفر لوپز را حتما بررسی کنید.

نگاهی به داستان فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 As They Made Us: شانسی دوباره برای عشق!

داستان فیلم همانطور که ما را ساختند 2022 داستان زندگی ابیگل است که از همسرش جدا شده است. او مادر دو فزرند است و بنظر می‌رسد که همه چیز متلاشی شده است. ابیگل در تلاش است اوضاع زندگی‌اش را درست کند. همچنین خانواده‌اش دچار مشکلات و مسائلی هستند که ابیگل در چالش با آن‌ها است. پدرش یک بیماری دارد که همسرش از پذیرش آن خودداری می‌کند. برادر ابیگل برای مدت طولانی است که از خانواده دور شده است. در این میان این زن جوان در تلاش برای درست کردن تمامی این چالش‌ها است. معرفی فیلم پدر استو 2022 Father Stu و فیلم رویداد 2022 Happening را به هیچ وجه از دست ندهید.

منبع: رسانه روکیدا و IMDB

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید