معرفی فیلم عمارت ماه Moon Manor 2022: روایتی از مردی که با آغوشی باز پذیرای مرگ است!

توسط الناز پناهی
فیلم عمارت ماه

فیلم عمارت ماه (Moon Manor) درامی جذاب از ایالات متحده و به زبان انگلیسی می‌باشد. موضوع این فیلم درمورد آخرین روز زندگی مرد مسنی به نام جیمی است. او تصمیم می‌گیرد مرگ خوبی داشته باشد و برای آن برنامه‌ریزی می‌کند. در ادامه با معرفی فیلم عمارت ماه همراه روکیدا باشید.

عمارت ماه

معرفی فیلم عمارت ماه Moon Manor 2022: درامی جذاب از ماچته بنگ بنگ و ارین گرانات!

فیلم عمارت ماه (Moon Manor) در ژانرهای کمدی، درام و بیوگرافی به کارگردانی ماچته بنگ بنگ (Machete Bang Bang) و ارین گرانات (Erin Granat) می‌باشد. عمارت ماه کمدی جذابی است که پایان زندگی و استقبال پسندیده از مرگ را به تصویر کشیده است. این فیلم برگرفته از داستان‌های واقعی زندگی جیمز کوروزو (James Corrozo) با عنوان فیلم پایانی او می‌باشد.

عمارت ماه 1

فیلم عمارت ماه در جشنواره فیلم کوییر سیاتل (Seattle Queer Film Festival) نمایش داده شده است. در فیلم 103 دقیقه‌ای عمارت ماه شگفتی‌های زیادی وجود دارد‌. شخصیت اصلی داستان فردی است که یک سنگ از ماه به او هدیه داده شده است و فلاش‌بک‌های هوشمندانه‌ای به گذشته در این فیلم به چشم می‌خورد. مطلب معرفی فیلم تایلر پری بازگشت یک مادیا به خانه 2022 (Tyler Perry’s A Madea Homecoming) پیشنهاد ما به شما است.

عمارت ماه 2

کمپانی‌های KnifeRock Productions و Minutehand Pictures برای تولید این فیلم بایکدیگر همکاری کرده‌اند و Good Deed Entertainment منتشرکننده این اثر خواهد بود. عمارت ماه امتیاز خوب 7.2 از 10 را در سایت IMDb دریافت کرده است. تاریخ اکران این فیلم 11 مارس 2022 برابر با 20 اسفند 1400 اعلام شده است. مطلب معرفی فیلم درام و بیوگرافی الویس 2022 (Elvis) را در روکیدا بخوانید.

عمارت ماه 6

خلاصه داستان فیلم عمارت ماه Moon Manor 2022: مردی که از آلزایمر رنج میبرد و میداند که پایانش نزدیک است!

داستان فیلم عمارت ماه (Moon Manor) درمورد مردی مسن به نام جیمی است. او مدت‌ها است که از آلزایمر رنج می‌برد و به وضعیت خود آگاه است. جیمی می‌داند که اوضاعش بدتر خواهد شد و برای مرگی باوقار و خوب برنامه‌ریزی می‌کند. او یک مراسم شاد و سرگرم‌کننده را ترتیب می‌دهد و همه افرادی را که می‌شناسد، دعوت می‌کند. هدف او این است که قبل از خودکشی با افراد مهم زندگی‌اش دیداری داشته باشد و ارتباط برقرار کند.

عمارت ماه 3

در ادامه فیلم جیمی علاوه بر بهترین دوستان کودکی‌اش از یک برنامه‌ریز مهمانی و یک نویسنده ترحیم که نخستین کار خود را انجام می‌دهد، دعوت می‌کند تا به مهمانی ملحق شوند. جیمی قصد دارد تمام داستان را مستند کند. در این فیلم تراکت‌هایی در مورد کمک به خودکشی منتشر می‌شوند. مطلب معرفی فیلم کمدی و بیوگرافی دوک 2021 (The Duke) را در سایت روکیدا از دست ندهید.

عمارت ماه 7

عوامل و بازیگران فیلم عمارت ماه Moon Manor 2022

کارگردانان و نویسندگان فیلم عمارت ماه (Moon Manor) ماچته بنگ بنگ (Machete Bang Bang) و ارین گرانات (Erin Granat) هستند. بای دریز (Bay Dariz) و جان هامبر (John Humber) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند‌. جیکوب بوجزا (Jacob Bojsza) فیلمبردار و ماچته بنگ بنگ مسئول تدوین فیلم می‌باشند.

عمارت ماه 4

از هنرپیشگان فیلم عمارت ماه جیمز کاروزو (James Carrozo) در نقش جیمی، دبرا ویلسون (Debra Wilson) در نقش فریتی، لو تیلور پوچی (Lou Taylor Pucci) در نقش اندرو، ریچارد ریله (Richard Riehle) در نقش گوردون، ریکی لیک (Ricki Lake) در نقش خودش هستند.

عمارت ماه 5

از دیگر بازیگران هدر موریس (Heather Morris) در نقش کارن، گیل رنکین (Gayle Rankin) در نقش تامی، ویتمر توماس (Whitmer Thomas) در نقش فورست، شان وینگ (Sean wing) در نقش جری، کیت دزولت (Kit DeZolt) در نقش نوکس و آکمی لوک در نقش بئاتریس هستند.

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید