معرفی فیلم نیترام Nitram 2022: اثری درمورد یک قتل عام که 13 جایزه دریافت کرده است!

توسط الناز پناهی
فیلم نیترام 2022

فیلم نیترام (Nitram) محصول سال 2022 استرالیا و به زبان انگلیسی می‌باشد. موضوع جذاب این فیلم درمورد زندگی و رفتارهای یک مرد جوان و آشفته به نام نیترام است. وقایعی که در زندگی نیترام اتفاق افتادند، منجر به قتل‌ عامی وحشتناک در استرالیا شد. در ادامه با معرفی فیلم درام نیترام همراه روکیدا باشید.

نیترام 1

معرفی فیلم نیترام Nitram 2022: فیلمی بر اساس وقایع حقیقی یک قتل عام!

فیلم نیترام (Nitram) در ژانرهای درام، مهیج و زندگی‌نامه به کارگردانی جاستین کورزل (Justin Kurzel) بر اساس وقایع واقعی زندگی مارتین بایرانت (Martin Byrant) می‌باشد. این فیلم روایتی بحث‌برانگیز از آسیب‌های غیرقابل درک است. شخصی که مرتکب بدترین قتل‌عام در تاریخ استرالیا شد و 35 نفر را به قتل رساند. کارگردان و نویسنده فیلم نیترام شخصیت اصلی را فردی افسرده و طرد شده همراه با مشکلات روانی به تصویر کشیده‌اند. این فیلم برنده 13 جایزه در جشنواره‌های مختلف شده است.

نیترام 2

جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم کن (Cannes Film Festival) یکی از جوایز فیلم نیترام است. کمپانی GoodThing Productions با همکاری کمپانی Melbourne International Film Festival تولیدکنندگان فیلم درام نیترام می‌باشند. توزیع‌کنندگان این اثر در سال 2022 IFC Films و AMC+ خواهند بود. این اثر 1 ساعت و 52 دقیقه‌ای امتیاز خوب 7.2 از 10 را در سایت IMDb دریافت کرده است. تاریخ اکران فیلم نیترام 30 مارس 2022 برابر با 10 فروردین 1401 اعلام شده است.

نیترام 3

خلاصه داستان فیلم نیترام Nitram 2022: فردی افسرده و منزوی که به یک قاتل تبدیل میشود!

فیلم نیترام (Nitram) در دهه 1990 و حومه استرالیا می‌گذرد. فردی منزوی و افسرده به نام نیترام شخصیت اصلی این فیلم است. او به همراه پدر و مادرش زندگی می‌کند و نمی‌تواند خود را عضوی از جامعه بداند. نیترام به طوری ناگهانی زنی به نام هلن را ملاقات می‌کند. هلنا نیز مانند نیترام فردی منزوی است و این دو اشتراکاتی را با یکدیگر دارند. فیلم درام و مهیج استرالیایی به نام ساعت نا امیدی 2022 (The Desperate Hour) پیشنهاد ما به شما است.

نیترام 4

در ادامه فیلم نیترام (Nitram) هلن و نیترام رابطه خوبی را با یکدیگر آغاز می‌کنند. نیترام حس شادی را پس از سال‌ها به دست می‌آورد اما این خوشبختی پایدار نیست. دوستی آن‌ها به پایانی غم‌انگیز می‌رسد و هلن از دنیا می‌رود. مرگ هلن تاثیرات وحشتناکی بر زندگی نیترام داشت و او را از قبل نیز تنهاتر و عصبانی‌تر کرد. رفتارهای او به اوج می‌رسند و دست به یک قتل‌عام وحشتناک می‌زند.

نیترام 6

لیست عوامل و بازیگران فیلم نیترام Nitram 2022

فیلم نیترام (Nitram) به کارگردانی جاستین کورزل (Justin Kurzel) و فیلم‌نامه‌ای از شان گرانت (Shaun Grant) می‌باشد. تهیه‌کنندگان این فیلم شان گرانت، نیک باتزیاس (Nick Batzias)، ویرجینیا ویتول (Virginia Whitwell) و جاستین کورزل هستند. جد کورزل (Jed Kurzel) آهنگساز فیلم نیترام می‌باشد.

نیترام 5

بازیگران فیلم نیترام (Nitram) کالب لندری جونز (Caleb Landry Jones)  در نقش نیترام، جودی دیویس (Judy Davis) در نقش مادر، آنتونی لاپاگلیا (Anthony LaPaglia) در نقش پدر، فیبی تیلور (Tayor Riley) در نقش رایلی، اسی دیویس (Essie Davis) در نقش هلن، شان کینان (Sean Keenan) در نقش جیمی، اتان کووک (Ethan Cook) در نقش معلم هستند.

 

معرفی فیلم مهیج و درام لباس 2022 (The Outfit) و مطلب معرفی فیلم پیمان 2022 (The Pact) را در سایت روکیدا از دست ندهید.

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید