معرفی مستند تیندر کلاهبردار 2022 The Tinder Swindler: شیمون هایوت این میلیارد کلاهبردار کیست؟

توسط مریم ویژه
مستند تیندر کلاهبردار 2022

با معرفی مستند تیندر کلابردار 2022 The Tinder Swindler همراه روکیدا باشید. این مستند در ژانر جنایی ساخته شده است و به زودی اکران خواهد شد. داستان این اثر درباره یک مرد مجرد کلاهبردار است که از طریق دنیای مجازی دست به کلاهبرداری بزرگی میزند. می‌توان گفت داستان فیلم یندر کلاهبردار به واقعیت نزدیک است. زیرا در دنیای امروز همچنین چیزی ممکن است و مستند تیندر کلاهبردار روایت این معضل اجتماعی می‌باشد. در ادامه می‌توانید معرفی مستند خارج کردن 2021 را در صفحه سینمای روکیدا بررسی کنید.

معرفی مستند تیندر کلاهبردار 2022 The Tinder Swindler: داستانی براساس واقعیت از مجرمین جذابه اینترنتی!

 

مستند تیندر کلاهبردار 2022 به کارگردانی فلیسیتی موریس (Felicity Morris) در ژانر جنایی ساخته شده است. تاریخ دقیق اکران این اثر در تاریخ 2 فوریه 2022 (معادل با چهارشنبه 13 بهمن سال 1400) اعلام شده است. کمپانی اکران کننده مستند تیندر کلاهبردار 2022 نتفلیکس است که پخش جهانی آن را برعهده دارد. می‌توانید به سایت رسمی این مستند Netflix.Com مراجعه کنید. بعلاوه کمپانی تهیه‌کننده و پشتیبانی مستند تیندر کلابردار 2022 Raw و AGC Srudios است.

مستند تیندر کلاهبردار ۲۰۲۲

همچنین کشور سازنده آن انگلستان است. از تهیه‌کنندگان مستند تیندر کلاهبردار 2022 می‌توان به برنادت هیگینز (Bernadette Higgins)، جف گسپین (Jeff Gaspin) و سم استارباک (Sam Starbuck) اشاره کرد که در ساخت این مستند همکاری کرده‌اند. مستند تیندر کلاهبردار داستانی براساس واقعیت از شیمون هیات است. او یک فرد اسرائیلی بود، که در یک برنامه دوست‌یابی خودش را به عنوان سیمون لویف ثروتمند از روسیه معرفی کرد.

تیندر کلاهبردار ۲۰۲۲

در نتیجه توانست با این هویت دروغین پول بسیار زیادی را بافریب زنان بدست آورد. در سال 2017 او از اسرائیل فرار کرد تا محاکمه نشود. به مدت 2 سال به اروپا رفت و با الیکشت Tinder به کلاهبرداری خود ادامه داد. در سال 2019 او محکوم به پرداخت 43 هزار دلار برای کلاهبرداری‌های خود شد. همچنین به 15 ماه زندان هم محکوم شد. همچنین می‌توانید مستند زندگی رونی 2022 را بررسی کنید. 

معرفی داستان مستند تیندر کلاهبردار 2022: میلیاردر کلاهبردار دستگیر شد!

مستند تیندر کلاهبردار 2022 داستانی از یک فریب اینترنتی، دزدی و کلاهبرداری بزرگ است. سیسیلی مدت‌ها است در یک اپلیکیشن دوست‌یابی فعالیت می‌کند. پس از گذشت زمان او با یک پسر (پلی‌بوی،Playboy) آشنا می‌شود. این مرد یک میلیاردر بسیار خوشتیپ و جذاب است. برای سیسیلی این مرد دقیقا همان شخص رویاهایش است. اما همه چیز با گذشت زمان و مشخص شدن حقیقت عوض می‌شود.

تیندر کلاهبردار ۲۰۲۲

سیسیلی متوجه می‌شود که آن مرد در واقع یک تاجر بین‌الملی نمی‌باشد بلکه یک دروغگوی بزرگ است! اما او کمی دیر متوجه می‌شود زیرا آن فرد همه دارایی سیسیلی را ازش گرفته است. این دختر می‌فهمد که تنها او نیست که فریب داده شده است. بلکه زنان دیگری هم هستند در نتیجه به فکر انتقام گرفتن می‌افتد! به شما پیشنهاد می‌کنیم مستند جهنم یا دریاهای آزاد 2021 را بررسی کنید.

منبع: radiotimes.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید