معرفی فیلم رکوین The Requin 2022: فیلم کوسه داستانی از زوجی که با حمله مرگبار کوسه ها روبرو میشوند!

توسط الناز پناهی
فیم رکوین 2022

فیم رکوین (The Requin) یا کوسه محصول سال 2022 ایالات متحده و به زبان انگلیسی می‌باشد. موضوع این فیلم درمورد زوجی است که در دریا سرگردان می‌شوند و کوسه‌ها برای شکار آن‌ها دندان تیز می‌کنند. در این اثر داستانی از مرگ و زندگی را شاهد خواهیم بود. در ادامه با معرفی فیلم رکوین همراه روکیدا باشید.

معرفی فیلم رکوین The Requin 2022: فروش 8 میلیون دلاری فیلم کوسه!

فیلم رکوین (The Requin) یا کوسه در ژانر مهیج و به کارگردانی لو وان کیت (Le_Va Kiet) می‌باشد. داستان فیلم درمورد یک زوج است که توسط یک کوسه سفید و بزرگ تعقیب می‌شوند. این دو در دریا گرفتار می‌شوند. داستان مهیج این فیلم استقبال زیادی توسط علاقمندان داشته است.

رکوین 1

کمپانی‌های تولیدکننده فیلم رکوین Film Bridge International و Paper Street Pictures هستند. Saban Films منتشرکننده این اثر 89 دقیقه‌ای خواهد بود. فروش این فیلم معادل 8 میلیون دلار تخمین زده شده‌ است. تاریخ اکران فیلم رکوین یا کوسه در 28 ژانویه 2022 برابر با 8 بهمن‌ماه 1400 اعلام شده است. اگر به ژانر هیجانی علاقمند هستید، مطلب معرفی بهترین فیلم‌های مهیج سال 2022 پیشنهاد روکیدا به شما است.

رکوین 4

خلاصه داستان فیلم رکوین The Requin 2022: زمان رمانتیکی که به حمله کوسه ها ختم شد!

در فیلم رکوین (The Requin) زوجی به نام جیلین و کایل برای استراحت رمانتیک به یک ویلای دورافتاده در کنار دریا در کشور ویتنام می‌روند. ناگهان طوفان سیل‌آسایی به وجود می‌آید. این زوج در دریا گرفتار می‌شوند. خطر دیگری در انتظار این زوج است. کوسه‌های سفید و گرسنه منتظر طعمه هستند. جیلین باید به تنهایی خود و همسر مجروحش را از دست این شکارچیان مرگبار نجات دهد. آیا او توانایی نجات زندگی خود و همسرش را خواهد داشت؟

رکوین 2

لیست عوامل و بازیگران فیلم رکوین The Requin 2022: آلیسیا سیلور ستون و جیمز تاپر طعمه کوسه میشوند!

فیلم رکوین (The Requin) به کارگردانی و قلم لو وان کیت (Le_Va Kiet) است. اشلی اسنید (Ashleigh Snead) تهیه‌کننده اصلی این فیلم می‌باشد. کامرون برنز (Cameron Burns) و جردن دیکسترا (Jordan Dykstra) از دیگر تهیه‌کنندگان هستند. آهنگساز این اثر ژان پل وال (Jean Paul Wall) می‌باشد. تامی آگارد (Tommy Agaard) تدوینگر فیلم رکوین است.

رکوین 3

بازیگران فیلم کوسه (The Requin) آلیشیا سیلورستون (Alicia Silverstone) در نقش جیلین، جیمز تاپر (James Tupper) در نقش کایل، کامرون هود (Kameron Hood) در نقش توریست، دیر اوکانل (Deirdre O’Connell) در نقش آن، جنیفر ماج (Jennifer Mudge) در نقش لیزی، دنی چونگ (Danny Chung) در نقش ماهیگیر و خا مای (Kha Mai) در نقش راهنمای تور هستند.

مطلب معرفی فیلم قلعه سقوط میکند 2021 (Castle Falls) و معرفی فیلم نابخشودنی 2021 (Unforgivable) را از دست ندهید.

 

منبع: IMDb.com

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید