معرفی انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند Birds Like Us 2022: اقتباسی از داستان هدهد عطار نیشابوری را از دست ندهید!

توسط الناز پناهی
پرندگان ما را دوست دارند

انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند (Birds Like Us) اثری جذاب برای علاقمندان به انیمیشن است. این انیمیشن فانتزی و ماجراجویی سفر گروهی از پرندگان برای داشتن زندگی بهتر در آینده را به نمایش گذاشته است. جالب توجه است که انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند اقتباسی از شعر فارسی مجمع مرغان کتاب منطق‌الطیر عطار نیشابوری است. این اثر امتیاز 6 از 10 را در سایت IMDb دارد. تاریخ اکران انیمیشن پرندگان مارا دوست دارند در 25 ژانویه 2022 برابر با 5 بهمن‌ماه 1400 خواهد بود.

ما را دوست دارند 5

خلاصه داستان انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند Birds Like Us 2022: روایتی از فرار هدهد و دوستانش برای آینده درخشان!

داستان انیمیشن پرندگان مارا دوست دارند (Birds Like Us) در دنیایی از وحشت و ظلم می‌باشد. تخم پرندگان را می‌خورند و آن‌ها را از بین می‌برند. یک پرنده شجاع و زیبا به نام هدهد تصمیم دارد که تخم خود را با کمک حسن که شوهرش است، از این سرنوشت وحشتناک نجات دهد. هدهد، حسن و چند پرنده دیگر تصمیم می‌گیرند تا فرار کنند‌.

ما را دوست دارند 2

در ادامه آن‌ها گروهی را تشکیل می‌دهند و برای یک زندگی بهتر راهی سفری خطرناک و عظیم می‌شوند. راهنمای آن‌ها کور است و فقط هدهد از این موضوع باخبر است. آن‌ها به یکدیگر دروغ می‌گویند و یکدیگر را رها می‌کنند اما سرانجام قهرمانان داستان با ماجراجویی‌های بسیاری روبرو می‌شوند و برای آینده‌ای روشن با یکدیگر متحد می‌شوند.

ما را دوست دارند 1

عوامل و صداپیشگان انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند Birds Like Us 2022

پرندگان ما را دوست دارند (Birds Like Us) به کارگردانی فاروک شابانوویچ (Faruk Sabanovic) و آملا کوهارا (Amela Cuhara) می‌باشد. نویسندگان داستان جالب این انیمیشن شابانوویچ و اولیویا هترید (Olivia Hetreed) هستند. صداپیشگان انیمیشن پرندگان مارا دوست دارند (Birds Like Us) آلیشیا ویکاندر (Alicia Vikander) صداپیشه شخصیت اصلی به نام هوپو، جرمی آیرونز (Jeremy Irons) صداپیشه کندور، جیم برادبنت (Jim Broadbent) صداپیشه هوروزویچ هستند.

ما را دوست دارند 3

از دیگر صداپیشگان انیمیشن پرندگان ما را دوست دارند خالد عبدالله (Khalid Abdalla) صداپیشه خفاش، شریدان اسمیت (Sheridan Smith) صداپیشه گاورا، کوین بیشاپ (Kevin Bishop) صداپیشه حسن، کریستوفر ویلیرز (Christopher Villiers) صداپیشه کریون، الا اسمیت (Ella Smith) صداپیشه تیفا، میشل آستین (Michele Austin) صداپیشه جولا و جی ویلیرز (Jay Villiers) صداپیشه پرنده دانا هستند.

ما را دوست دارند 6

سایت روکیدا برای علاقمندان به انیمیشن مطالب جدیدی از انیمیشن‌های 2022 را تهیه کرده است‌. مطلب معرفی انیمیشن سامورایی آتشین (Blazing Samurai)، معرفی انیمیشن تام و جری گاوچران (Tom and Jerry Cowboy) و همچنین مطلب معرفی انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی (Chickenhare and the Hamster of Darkness) را از دست ندهید.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید