معرفی فیلم دوباره جون June Again 2021: روایتی از مادری که زوال عقل نیز نتوانست او را از پا در آورد!

توسط الناز پناهی
فیلم دوباره جون 2021

فیلم دوباره جون (June Again) کمدی درامی فوق‌العاده تماشایی محصول سال 2021 کشور استرالیا به کارگردانی و قلم توانمند جی جی وینلوو (JJ Winlove) می‌باشد. این فیلم 90 دقیقه‌ای روایتی از زنی است که بیماری او را ناتوان کرده است. او جون ویلتون نام دارد و تصمیم دارد تا در زمانی کوتاه سرنوشت خود و فرزندانش را تغییر دهد‌. فیلم دوباره جون امتیاز خوب 7.2 را در سایت IMDb دریافت کرده است. تاریخ اکران دوباره این فیلم در 6 مه 2021 برابر با 16 اردیبهشت 1400 بوده است.

خلاصه فیلم دوباره جون 2021 June Again: روایتی از مادری با زوال عقل که تلاش میکند روزهای باقیمانده از زندگی اش را خوب بگذراند!

در فیلم دوباره جون (June Again) جون ویلتون زنی میانسال است که از بیماری زوال عقل که در طی چند سکته مغزی ایجاد شده است، رنج می‌برد. او دو فرزند بزرگسال به نام‌های جینی و دوون دارد. یک شب در رختخواب او دچار سردرد وحشتناکی می‌شود و پزشک از بازگشت حافظه‌اش شگفت‌زده می‌شود. او جینی را به عنوان مدیر یک کسب و کار موفق کاغذ دیواری و دوون را به عنوان دانشجوی درخشان معماری به یاد می‌آورد.

دوباره جون 1

او در خانه‌سالمندان در منطقه ساحل شمالی سیدنی روزهای زندگی‌اش را می‌گذراند، اما می‌داند زمان زیادی زنده نخواهد ماند. او با کمک یک راننده تاکسی حیله‌گر از دست کارکنان خانه سالمندان فرار می‌کند و تصمیم می‌گیرد نزد فرزندانش برود‌. جون هنگام روبرو شدن با فرزندانش متوجه می‌شود که اوضاع طبق برنامه‌ها پیش نرفته است.

دوباره جون 2

در کمال تعجب جون تلاش می‌کند تا زندگی خود و فرزندانش را در زمان کوتاهی که دارد، تغییر دهد. زمانی که دخالت‌های او نتیجه معکوس می‌دهد، جون وارد یک سفر عاشقانه می‌شود و متوجه شد که به افرادی که سعی در نجات آن‌ها داشت، نیاز دارد.

جیمز جان ویلنوو James John Winlove نویسنده و کارگردان فیلم درام دوباره جون 2021 June Again:

در فیلم دوباره جون (June Again) نویسنده و کارگردان جیمز جان وینلوو (James John Winlove) می‌باشد. او با ساخت فیلم‌های کوتاه شناخته می‌شود. فیلم دوباره جون اولین اثر درام و بلند ویلنوو است. او به طرزی چشمگیر بر حضور شخصیت‌های پیچیده در فیلم تمرکز کرده است و یک پویایی جذاب مردسالاری را در یک خانواده به نمایش گذاشته است.

دوباره جون 3

بسیاری از لحظات فیلم کمدی هستند و در حقیقت بینندگان را سرگرم می‌کنند. ویلنوو فیلم را کاملا بر اساس دیدگاه شخصیت اصلی داستان که زنی میانسال است متمرکز کرده است. ویلنوو از تکنیک‌های مشابهی در فیلم دوباره جون با فیلم پدر 2020 (The Father) اثر فلوریان زلر (Florian Zeller) انجام داده است.

بازیگران فیلم دوباره جون 2021 June Again: نونی هازلهورست ستاره ای پررنگ و درخشان!

ستاره اصلی فیلم دوباره جون (June Again) نونی هازلهورست (Noni Hazlehurst) در نقش جون یک مادر بیمار است. او سال گذشته با بازی در سریال پایان 2020 (The End) در نقش زنی بداخلاق توجهات زیادی را به خود جلب کرد. این بازیگر توانمند اکنون در فیلم دوباره جون داستان جذابی را رقم زده است. لذت‌بخش‌ترین چیز در بازی هزلهورست در نقش جون خودداری و دانش او در طی یک عمر است‌‌.

دوباره جون 4

کلودیا کاروان (Claudia Karvan) در نقش جینی و استفن کاری (Stephen Curry) در نقش دوون فرزندان جون هستند‌‌. دی آدامز (Di Adams) در نقش نس، برونته بیلی (Bronte Bailey) در نقش زنی که در اتوبوس بود، وین بلر (Wayne Blair) در نقش دکتر مایکل لاتون هستند.

دوباره جون 5

اگر علاقمند به فیلم‌های کمدی و درام هستید مطلب معرفی سریال جدید آشنایی با پدر 2022 (How I Met Your Father)، مطلب معرفی فیلم خارج از ریل 2021 (Off the Rails) و همچنین معرفی فیلم هندی خانه 2021 (Home) را در سایت روکیدا از دست ندهید.

منبع: movieinsider.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید