سامسونگ قصد دارد سال آینده گوشی‌های سری گلکسی A ضدآب را معرفی کند

توسط رامین جعفری
سامسونگ قصد دارد سال آینده گوشی‌های سری گلکسی A ضدآب را معرفی کند

سامسونگ در حال حاضر چند گوشی ضدآب سری گلکسی A را عرضه کرده که شامل گوشی‌های گلکسی A52، A52 5G، A52s 5G و A72 می‌شود. طبق گزارش مجله The Elec، در سال 2022 گوشی‌های سری A، مقاومت بیشتری در برابر آب خواهد داشت و سامسونگ نیز تلاش خواهد کرد تا رقابت نزدیک‌تری با برندهای چینی داشته باشد.

با این حساب، کدام گوشی‌های سری گلکسی A دارای رتبه‌بندی IP هستند؟ این نشریه ادعا کرده که گلکسی A33 و مدل‌های بالاتر از آن دارای مقاومت در برابر نفوذ آب خواهند بود اما رتبه‌بندی دقیقی را فاش نکرده است.

سامسونگ تاکنون پنج گوشی گلکسی A را با رتبه‌بندی IP68 که مقاوم در برابر گردوغبار و آب هستند را به همراه چهار گوشی با رتبه‌بندی IP67، به بازار عرضه کرده است.

waterproof phones

این منبع همچنین ادعا می‌کند که سامسونگ از مواد سیلیکونی ضد‌آب برای ایجاد مقاومت در برابر گردوغبار و آب در این گوشی‌ها استفاده خواهد کرد. این مواد روی میکروفون، اسپیکر و آب‌بندی درگاه شارژ اعمال می‌شود.

سامسونگ همچنین تصمیم گرفته تا طراحی پنل پشتی گوشی‌های سال آینده را ساده کند تا هزینه‌های تولید کاهش یابد.

سامسونگ هنوز چیزی در مورد گوشی‌های گلکسی سری A در سال 2022 فاش نکرده، اما می‌دانیم که این شرکت گوشی‌های گلکسی A33 5G، گلکسی A53 5G و گلکسی A73 5G را عرضه خواهد کرد. همچنین در مورد گلکسی A23 نیز گفته می‌شود که دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی بوده و در نسخه‌های 4G و 5G عرضه خواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید