گوگل بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سال 2021 را معرفی کرد

توسط رامین جعفری
گوگل بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سال 2021 را معرفی کرد

گوگل هر ساله بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که تجربیات منحصر به فرد یا گیم پلی خلاقانه دارند را در سال، انتخاب و معرفی می‌کند. تیم گوگل به همراه عموم مردم برای انتخاب بهترین‌ها اپلیکیشن‌ها نظر می‌دهند.

گوگل همچنین برای اولین بار، برای تحسین تکنولوژی پلتفرم‌های Wear OS و Google TV، جوایزی را به اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها در تبلت‌ و همچنین اپلیکیشن‌های این پلتفرم‌ها نیز اهدا کرد.

کدام اپلیکیشن‌ها، بهترین‌های گوگل پلی در سال 2021 شدند؟

همانطور که در مجله The Keyword اعلام شد، بسیاری از اپلیکیشن‌های برتر در Google Play’s Best of 2021 بر تکامل شخصی تمرکز دارند. برت بوچارد، رئیس سرمقاله جهانی در Google Play نوشت: «برندگان امسال راه‌های خلاقانه‌ و شگفتانه‌ای برای کمک به کاربران در شناخت عمقی خود پیدا کردند.»

اپلیکیشن‌ها در دسته‌هایی مانند بهترین اپلیکیشن‌، بهترین اپلیکیشن‌های‌ سرگرمی و دیگر دسته‌های مختلف رقابت کردند. می‌توانید بخش مورد علاقه خود را در مجله The Keyword ببینید.

در آمریکا بهترین اپلیکیشن‌ها به صورت زیر معرفی شدند:

  • بهترین اپلیکیشن به انتخاب کاربر: Paramount+
  • بهترین بازی به انتخاب کاربر: Garena Free Fire MAX
  • بهترین اپلیکیشن‌: Balance
  • بهترین بازی: Pokémon UNITE

جسی پیکارد، بنیانگذار و مدیرعامل Elevate Labs و سازنده Balance بود گفت: «ما اپلیکیشن Balance را با در نظر گرفتن یک فرد ساختیم. هیچ فردی شبیه دیگری نیست، و ما می‌خواستیم یک برنامه سلامت روان بسازیم که تفاوت‌های خاص خود را پیدا و شکوفا کند. من همچنین می خواهم از کاربران خود تشکر کنم که به ما در این راه کمک کردند. مشارکت و بازخورد شما به ما این امکان را داد تا یک محصول فوق العاده را با هم بسازیم.»

01 Balance promo

آیا Paramount+ بهترین اپلیکیشن‌ است؟

کمی گیج کننده است که اپلیکیشن Paramount+ به انتخاب کاربران برنده جایزه بهترین اپلیکیشن‌ شد. این اپلیکیشن سرویس استریم خوبی دارد، اما آیا این اپلیکیشن‌ واقعا سزاوار دریافت عنوان بهترین اپلیکیشن‌ سال 2021 هست؟

با این وجود، باید لیست کامل برندگان جایزه بهترین‌های سال 2021 گوگل پلی را به طور کامل بررسی کنید. مجموعه‌ای عالی از اپلیکیشن‌ها با نام‌های برجسته و مستقل وجود داشته که ارزش دارد تا وقت شما را بگیرد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید