معرفی انیمیشن تام و جری گاوچران 2022 Tom and Jerry Cowboy Up: تام و جری برای مقابله با ظلم باهم متحد میشوند!

توسط الناز پناهی
تام و جری گاوچران 2022

انیمیشن تام و جری گاوچران (Tom and Jerry Cowboy Up) محصول سال 2022 با ماجراهای جدید شخصیت‌های محبوب تام و جری می‌باشد. این انیمیشن در ژانر کمدی و ماجراجویی مقابله تام و جری به همراه حیوانات دیگر را در برابر یک فرد شرور در مزرعه به تصویر کشیده است. تاریخ اکران انیمیشن تام و جری گاوچران در 25 ژانویه 2022 برابر با 5 بهمن 1400 خواهد بود‌.

و جری گاوچران 4

خلاصه داستان انیمیشن تام و جری گاوچران 2022 Tom and Jerry Cowboy Up: تام و جری برای خارج کردن یک شرور از مزرعه تلاش میکنند!

داستان انیمیشن تام و جری گاوچران 2022 (Tom and Jerry: Cowboy Up) از کمپانی برادران وارنر این‌بار در یک مزرعه اتفاق می‌افتد. تام و جری با یکدیگر متحد می‌شوند تا به یک دختر گاوچران و برادرش کمک کنند. داستان از این قرار است که فردی شرور و زمین‌خوار می‌خواهد زمین و خانه این خواهر و برادر را از آن‌ها بگیرد و آن‌ها به کمک نیاز دارند.

و جری گاوچران 1

جری سه موش که برادرزاده‌هایش هستند برای کمک می‌آورد. تام نیز در حال جمع‌آوری سگ‌های دشتی است. تمام گروه آماده هستند تا با این شرور فریبکار مقابله کنند. آن‌ها بایکدیگر نقشه‌ می‌کشند و ماجراهای جالبی را به نمایش می‌گذارند.

 

عوامل و صداپیشگان انیمیشن تام و جری گاوچران 2022 Tom and Jerry Cowboy Up!

انیمیشن تام و جری گاوچران 2022 (Tom and Jerry: Cowboy Up) به کارگردانی دارل ون سیترز (Darrell Van Citters) و نویسندگی ویل فین (Will Finn) و ویلیام والدنر (William Waldner) می‌باشد. صداپیشگان انیمیشن تام و جری گاوچران جورج آکلز (George Ackles) صداپیشه مارشال، شان بورگوس (Sean Burgos) صداپیشه بامپی، ترور دیوال (Trevor Devall) صداپیشه دوک، کریس ادگرلی (Chris Edgerly) صداپیشه آگوست کریچلی هستند.

و جری گاوچران 2

از دیگر صداپیشگان این انیمیشن جورجی کیدر (Georgie Kidder) صداپیشه اسکرافی، جاستین مایکل (Justin Michael) صداپیشه بنتلی، آیزاک رابینسون اسمیت (Isaac Robinson-Smith) زب، کیتلین رابروک (Kaitlyn Robrock) صداپیشه بتی، کات سوسی (Kath Soucie) صداپیشه تافی و کاری والگرن (Kari Wahlgren) در صداپیشه شخصیت‌های دافی و جین هستند‌.

و جری گاوچران 3

اگر به انیمیشن علاقمند هستید مطالب معرفی انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی (Chickenhare and the Hamster of Darkness)، انیمیشن جدید عصر یخبندان ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild) و انیمیشن جدید مینیون ها ظهور گرو (Minions The Rise of Gru) که در سال 2022 اکران خواهند شد را در سایت روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

2 دیدگاه

آواتار مهدی نقاشان
مهدی نقاشان یکشنبه 28 فروردین 1401 ساعت 0:21 - 00:21

یک آشغال به تمام معنا که گند زدند به اسمه و تام و جری اولا که اون تام و جری که ۶۰ سال پیش ساختند نیست این اصلا جریانش کلا فرق میکنه به اون تام و جری که قبلا ها میدیدم
فریم و گرافیک کارتون و شرارت های بین تام و جری و فرار و تعقیب ها همدیگه و این تام و جری جدید یک کارتن آبکی که مخاطبش اگه بچه های ۷ سال به پایین باشه که چی میفهمن از جعل سند و اسناد و بالا کشیدن مزرعه .

پاسخ
آواتار الناز پناهی
الناز پناهی دوشنبه 29 فروردین 1401 ساعت 23:00 - 23:00

بله با نظر شما موافقیم و این انیمیشن کیفیت مطلوب را نداشت.

پاسخ

دیدگاهی بنویسید