BMW تست درایو مجازی خودروی مفهومی Vision iNext رونمایی کرد

زمانی که شرکت خودروسازی بی ام و به‌عنوان یکی از فعالان حوزه توسعه فناوری در نمایشگاه محصولات الکترونیکی لاس‌وگاس (CES 2019) حاضر شد، همه به دنبال این بودند که ببینند باواریایی ها جز خودرو مفهومی پیشرفته چه حرفی برای زدن دارند.

BMW تست درایو مجازی خودروی مفهومی Vision iNext رونمایی کرد

گرچه این بار هم بی ام و همچون  دیگر خودروسازان حاضر یعنی مرسدس، آئودی و هیوندای از خودروهای مفهومی و برقی خود رونمایی کرد که در میان آن‌ها بی ام و Vision iNext بسیار چشمگیر بود.

خودرویی که گرچه همچنان DNA بی ام و در طراحی‌اش پیداست اما کابینی با طراحی مینیمالیستی و بدون دکمه و تریم دارد که هر شخصی را مجذوب و حیرت‌زده می‌کند.

بی ام و Vision iNext

بااین‌وجود بی ام و هنوز از تست درایو این خودرو مفهومی رونمایی نکرده اما برای دوستداران و دنبال کنندگان خود تست درایو مجازی در نظر گرفته است. گرچه خودروهای برقی و مفهومی تنها نشان‌دهنده دستیابی خودروسازان به فناوری‌های بی‌نظیر هستند اما بی‌گمان داشتن یک تست درایو مجازی می‌تواند بهتر از مقاله‌های تحلیلی مختلف باشند.

 بی ام و Vision iNext

در این نسخه از تست درایو که با عینک‌های واقعیت مجازی و در فضایی که به همین منظور طراحی‌شده است انجام می‌شود، مخاطبان می‌توانند با تمام فناوری‌های به‌کاررفته داخل کابین آشنا شوند و حتی با پارچه صندلی راننده صدای رادیو را کم‌وزیاد کنند. ویژگی که به‌عنوان یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه این دوره از نمایشگاه CES بود. البته این پایان ماجرا نیست. چراکه در این تست درایو مخاطبان می‌توانند شاهد نمایشی از دستیار شخصی هوشمند جدید بی ام و نیز باشند.

بی ام و Vision iNext

قابلیتی که دستیار هوشمند بی ام و را از سایرین متمایز می‌کند آن است که می‌تواند به زبان مادری راننده پاسخ دهد و گفتگویی صمیمانه با او داشته باشد که بسیار شگفت‌انگیز است. البته این دستیار می‌تواند از کابین خودرو جدا شود و بااتصال به سایر دستگاه‌های هوشمند همراه فرد باشد. بی ام و اذعان کرده که از ماه مارس این تکنولوژی را بر روی خودروهای خود سوار خواهد کرد.

منبع: cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.