معرفی فیلم درام جزیره برگمن ۲۰۲۱: داستانی اسرار آمیز در جزیره برگمن!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم درام جزیره برگمن ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید. فیلم درام جزیره برگمن محصول سال ۲۰۲۱ از جدید‌ترین فیلم‌های ماه اکتبر است که به زودی اکران خواهد شد. ماجرای این فیلم درباره یک زوج فیلمساز آمریکایی است که در تابستان به یک جزیره می‌روند. آن جزیره محل زندگی اینگمار برگمن بوده است. همچنین اینگمار فیلمنامه‌هایش را در آن جا نوشته است. این زوج امیدوارند که برای فیلمنامه فیلم جدیدشان از این جزیره و برگمن الهام بگیرند. اما اتفاق عجیبی می‌افتد که فرق بین واقعیت و تخیل محو می‌شود. اتفاق‌هایی که می‌افتد باعث می‌شود کریس و تونی به آرامی از همدیگر جدا می‌شوند. رابطه آن‌ها به نوعی در هم می‌شکند. با معرفی، بررسی و تماشای تیزر فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱ همراه ما باشید.

سایت روکیدا با در نظر گرفتن سلیقه متفاوت مخاطبین خود فیلم‌های مختلف را بررسی می‌کند. اگر به فیلم درام علاقه دارید فیلم آهنگ عشق خوش شانس ۲۰۲۱، فیلم ترسناک رویایی تب ۲۰۲۱، فیلم کمدی بایست و برو ۲۰۲۱ سریال بازی مرکب یا خانه کاغذی ۲۰۲۱ را بررسی کنید.

معرفی فیلم درام جزیره برگمن ۲۰۲۱: جزیره اسرارآمیز

فیلم درام جزیره برگمن ۲۰۲۱ به کارگردانی میا هانسن Mia Hansen ساخته شده است و به زودی اکران خواهد شد. فیلمنامه این فیلم توسط خود میا هانسن نوشته شده است. در رسانه IMDB امتیاز این فیلم ۶.۶ از ۱۰ است. نظر بیشتر مخاطبین نسبت به فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱ مثبت بوده است، از جمله در رسانه MetaScore امتیاز ۸۱ را دریافت کرده است. همچنین در رسانه Rotten Tomatoes امتیاز ۸۵ درصد نقد مثبت را کسب کرده است. بعلاوه کاربران گوگل ۷۴ درصد این فیلم را دوست داشته‌اند. مخاطبین این فیلم را درباره عشق، رابطه و زندگی فیلمسازان توصیف کرده‌اند. تاریخ دقیق اکران این فیلم در ۱۵ اکتبر (معادل با جمعه ۲۳ مهر سال ۱۴۰۰) است.

فیلم سینمایی درام جزیره برگمن ۲۰۲۱

اکران جهانی این فیلم توسط کمپانی IFC Films  می‌باشد. از کمپانی‌های تولید‌کننده که با میا هانسن همکاری کردند می‌توان به Arte France Cinéma، Barnstormer Productions و CG Cinéma اشاره کرد. فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱ در جشنواره کن ۲۰۲۱ نامزدی دریافت جایزه نخل طلایی را کسب کرده است. از بازیگران نقش اول این فیلم ویکی کریپس Vicky Krieps در نقش کریس، تیم راث Tim Roth در نقش تونی، گریس دلرو Grace Delrue در نقش جون و اندرس دنیلسن لای Anders Danielsen Lie در نقش جوزف هستند که با یکدیگر همکاری مشترک داشته‌اند. در ادامه با تماشای تیزر و نگاهی به داستان فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید.

تیزر رسمی فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱

در ادامه معرفی فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱، سایت روکیدا تریلر اصلی پخش شده این فیلم را آپلود کرده است. با معرفی داستان و تماشای تیزر پخش شده همراه ما باشید.

نگاهی به داستان فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱: فیلمنامه‌ای عاشقانه از کریس در جزیره برگمن شکل گرفت!

ماجرای این فیلم درباره کریس و تونی یک زوج فیلمساز است. آنها یک دختر کوچک هم دارند که با خود به سفر می‌برند. این زوج برای ساخت فیلم جدیدشان به یک جزیره سفر می‌کنند در این جزیره اتفاقات متعددی برای آنها می‌افتد. آنها به جزیره‌ای رفته‌اند که فیلمنامه‌های جدید خود را بنویسد. در یک کلبه قدیمی وسط جنگل و نزدیک به ساحل دریا اقامت دارند. تونی و کریس فضاهای کاری جداگانه‌ای برای کارشان انتخاب کرده‌اند. در جریان فیلم متوجه تفاوت فکری تونی و کریس از یکدیگر می‌شوید. دیدگاه‌ها و طرز فکر آنها به طور عجیبی کاملا تفاوت دارد.

فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱

کریس به شدت در کارش جدی است و دوست ندارد درباره فیلمنامه خود با تونی صحبت کند. در عین حال که همه چیز خیلی آرام پیش می‌رود تنش‌ها و چالش‌هایی بین تونی‌و کریس رخ می‌دهد. یک روز که تونی از خانه دور است کریس دفتر او را چک می‌کند. کریس در دفتر او نقاشی‌های عجیب و غریبی می‌بیند که شوکه‌اش می‌کند. داستان جزیره برگمن زمانی مهم می‌شود که کریس فیلمنامه‌اش را برای تونی تعریف می‌کند. به نظر می‌رسد که دو داستان متفاوت را در یک فیلم شاهد هستیم. یک داستان عاشقانه دیگر هم خواهیم دید که تجسم‌های کریس است. به نوعی اتفاقهایی که پیش می‌آید رابطه کریس و تونی را تحت شعاع قرار می‌دهد. حال باید دید چه چیزی در انتظار این زوج فیلمساز است به شما دیدن فیلم جزیره برگمن ۲۰۲۱ را پیشنهاد میکنیم.
Hollywoodreporter.com 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید