خورخه گوتیرز تاریخ اکران انیمیشن سریالی مایا و سه را در ۲۰۲۲ اعلام کرد!

توسط مریم ویژه

کارگردان مجموعه انیمیشن‌های نتفلیکس که به زودی قسمت جدیدی از سه گانه آن اکران می‌شود تاریخ اکران مایا و سه ۲۰۲۱ را اعلام کرد! با دیگر اخبار هالیوود،  فیلم و سریال همراه روکیدا باشید. خبر جدید از بازیگر مشهور آمریکایی جورج کلونی و اکران سریال تلویزیونی That 90s Show را دنبال کنید.

مایا و سه ۲۰۲۱

خورخه گوتیرز در پشت صحنه مجموعه انیمیشن جدید نتفلیکس حضور دارد. او قسمت جدید انیمیشن مایا و سه Maya and three را نامه عاشقانه به فرهنگ مکزیک توصیف کرد، love letter to Mexican Culture.
مجموعه انیمیشن سریالی مایا و سه ماجرای یک پرنسس که وظیفه دارد از انسان‌‌ها در برابر خدایان انتقام‌جو و شیاطین محافظت کند.
همچنین خورخه این انیمیشن را تمجیدی از زنان جنگجو در زندگیشان نامید. انیمیشن مایا و سه Maya and Three در ۲۲ اکتبر (معادل با جمعه ۳۰ مهر سال ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است که اکران شود.

سریالی مایا و سه ۲۰۲۱

زوئی سالدانا صداگذار پرنسس مایا شد!

انیمیشن سریالی که در ۹ قسمت ساخته شده است و در ژانر فانتزی و حماسی می‌باشد.
زوئی سالدانا (Zoe Saldana) صداگذار پرنسس جنگجو یعنی مایا می‌باشد. در این قسمت مایا باید جان انسان‌ها را در برابر خدایان انتقامجو نجات دهد. از دیگر صداگذاران این مجموعه می توان به دیه گو لونا (Diego Luna)، گابریل ایگلسیاس (Gabriel Iglesias)، ریتا مورنو Rita Moreno اشاره کرد، که با یکدیگر در سریال مایا و سه همکاری کردند.
گوتیرز این کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده علاوه بر انیمیشن مایا و سه Maya and three در سال ۲۰۱۴ انیمیشن کتاب زندگی The Book of Life و در سال ۲۰۰۸ سریال کوتاه ال تیگر El Tiger را ساخته است.
منبع: Hollywoodreporter.com 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید