مشکل حقوقی اسکارلت جوهانسون و دیزنی حل و فصل شد: دستمزد 20 میلیون دلاری جوهانسون برای فیلم بیوه سیاه به همراه اخبار جدید!

توسط امیر بلادی
اسکارت جوهانسون و توافق مجدد با دیزنی!

اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) ستاره محبوب و زیبای هالیوود، با ایفای نقش در فیلم بیوه سیاه مارول مثل همیشه درخشید و ترازوی فروش این فیلم را برای سازندگان بسیار سنگین کرد. با این وجود کمپانی دیزنی و اسکارلت جوهانسون سر پرداخت دستمزد وی، دچار مشکل حقوقی و حتی حضور در دادگاه شدند.

اسکارت جوهانسون و توافق مجدد با دیزنی!

اسکارت جوهانسون و توافق مجدد با دیزنی!

اما نهایتا بنظر می‌رسد، این کمپانی و اسکارلت جوهانسون به توافق رسیده‌اند، اما جزئیات قرارداد را اعلام نکرده‌اند. در ادامه با بررسی این دعوای حقوقی، در کنار جدیدترین اخبار فروش فیلم بیوه سیاه ( عنکبوت سیاه-Black widow) همراه روکیدا باشید. همچنین این فیلم در این مطلب به طور جامع معرفی شده است.

scarlett black widow ap

مشکل حقوقی اسکارلت جوهانسون و دیزنی بر سر دستمزد فیلم بیوه سیاه از مارول!

فیلم بیوه سیاه با استقبال بسیار زیادی که عمدتا بخاطر حضور ستارگانی مثل اسکارلت جوهانسون بدست آورد، در تسویه حساب از سوی کمپانی دیزنی با این بازیگر، دچاش مشکلایت شدند. دعوای حقوقی جوهانسون و دیزنی حتی به دادگاه کشیده شد. چراکه دیزنی از پرداخت دستمزد سنگین 20 میلیون دلاری اسکارت جوهانسون برای فیلم عنکبوت سیاه( بیوه سیا-Blaco Widow- اسم عنکبوت به دلیل نژاد یک عنکبوت آمریکایی سیاه است که تمام عمر ماده‌ای تنها است) سر باز زده بود. با این‌ حال بعد از گذشت چندین ماه بنظر مشکلاشان حل شده و به توافق رسیده‌اند.

image 2

فیلم بیوه سیاه تا این لحظه در سراسر جهان فروش 379 میلیون دلاری بدست آورده که بسیارهم چشم‌گیر است. الن برگمن (Alen Bergman)  رئیس استدیو کمپانی والت دیزنی در مورد این شرایط ذکر کرده است: خوشحالم مشکل ما با ستاره بی چون چرا هالیوود (اسکارلت جوهانسون)  به پایان رسیده است. همچنین در آینده قرارداها و برنامه‌های درخشانی را در همکاری با جوهانسون و مارول خواهیم داشت. از جمله فیلم برج ترور از دیزنی (Disney’s Tower Of Terror) که در دست تولید است!

اسکارت جوهانسون و توافق مجدد با دیزنی!

اسکارلت جوهانسون نیز در رابطه با شرایط فعلی گفته است، بسیار خوشحالم که اختلافاتم با دیزنی حل شده است. من حقیقتا به کاری که انجام دادیم (فیلم بیوه سیاه) افتخار می‌کنم. من در تمام این سال از روابطم با تیم حرفه‌ایشان لذت بردم و کاری که دوست‌دارم را انجام دادم. امیدوارم در سال‌های آینده‌هم همکاری‌های جذابی با هم داشته باشیم که همین‌طورهم خواهد بود و من بسیار خوش‌بین هستم.

اسکارت جوهانسون و توافق مجدد با دیزنی!

جدیدترین اخبار سینما در روکیدا

اگر به فیلم‌های ابرقهمرانی و علمی تخیلی مارول علاقه‌مندید می‌توانید مطلب مربوط به بررسی سریال جاودانه ها با حضور ستارگانی همچون آنجلینا جولی را اینجا ببینید. از سریال‌های جدید و علمی تخیلی موفق دیگر مطلب معرفی و نقد بررسی سریال بنیاد نیز در روکیدا انتخاب خوبی برای مطالعه است. آخرین فیلم جیمز باند با نام زمانی برای مردن نیست در سه مطلب اخبار و رکوردشکنی، معرفی و نقد در دسترس شما هم میهنان عزیز و علاقه‌مند به سینما است.

همچنین در مطلبی جامع لیستی از بهترین، جذابترین، و جدیدترین فیلم و سریال‌های مهرماه به انتخاب روکیدا، به همراه بررسی تمام تریلرهای جدید همراه شما بوده‌ایم. از مطالاعه این مطالب لذت ببرید و نظر خود را با کارشناسان سینما مجله اینترنی روکیدا درمیان بگذارد. با روکیدا روزانه با جدیدترین اخبار فناوری و سینما به روز باشید!

منبع: Hollywoodreporter

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید