نتفلیکس از سریال جدید  that 90s show با برداشتی از that 70s show خبر داد!

توسط مریم ویژه

دو نفر از بازیگران اصلی سریال That 70s Show به دنباله سریال فاکس پیو‌سته‌اند.
با خبر جدید از تولید سریالThat 90s Show همراه روکیدا باشید.

بازگشت دوباره سازندگان That 70s Show به سینما!

این سریال جدید کمدی با اسم That 90s Show با سازندگان اصلی این مجموعه یعنی بانی Bonnie و تری ترنر Terry Turner دوباره به عرصه تولید برگشته‌اند.

در قسمت بازیگران فقط، کورتوود اسمیت KurtWood در نقش رد فورمن، دبرا جو رو Debra Jo Rupp در نقش کیتی فورمن، برای ایفای نقش خود قرار داد امضا کرده‌اند. اما تولید‌کنندگان امیدوارند که دیگر شخصیت‌های آشنا هم به حضور در آن بپیوندند.

یک بیانیه‌ی رسمی در اینجا هست: ” سلام، ویسکانسین! سال ۱۹۹۵ می‌باشد و لیا فورمن دختر اریک و دونا، در تابستان به دیدار مادر‌بزرگ و پدر‌بزرگش رفته است، جایی که او می‌پیوندد به نسل جدید از کودکان Point Place که زیر نظر کیتی هستند. رابطه، مواد مخدر و راک اند رول هرگز نمی‌میرد. فقط ظاهرش تغییر می‌کند.”

سریال That 70s Show در سال ۱۹۹۸ شروع شد و با ۸ فصل در فاکس ادامه داشت. داستان نوجوانانی که با هم دوست بودند و در شهر غیرواقعی ویسکانسین بزرگ شده بودند را شرح می‌داد.

نتفلیکس that 90s show

سریال اصلی بازیگران بسیاری داشته است که در شغلشان پیشرفت کرده‌اند، از جمله: توفر گریس Topher Grace، میلا کونیس Mila Kunis، اشتون کوچر Ashton Kutcher، لائورا پرپون Laura Perpon و ویلمر والدراما Wilmer Valderrama. یکی از بازیگران اصلی یعنی دنی مسترسون Danyy Masterson به سه اتهام تجاوز جنسی در لس آنجلس محاکمه شده است. درسال ۲۰۰۲ کمپانی فاکس کمدی کوتاه That 80s Show را شروع کرد، اما این سریال برداشتی از That 70s Show نبود و تنها از فرم آن الهام گرفته شده بود.

نتفلیکس ۱۰ قسمت برداشت جدید را سفارش داده است که گرگ متلر Gregg Mettler مسئول به اجرا در آوردن آن است. بانی و تری ترنر، لینزی ترنر، مارسی کارسی و تام وارنر از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند. روپ بوسیله هنرمندان، نمایندگان و استادان سرگرم‌‌ساز جایگزین می‌شود.

منبع: Hollywoodreporter.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید