نگاهی به فیلم فرانسوی سوزانا اندلر ۲۰۲۱: عشق یا ثروت!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم جدید درام سوزان اندلر ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید. فیلم سوزان اندلر Suzanna Andler از جدیدترین فیلم‌های ماه اکتبر است که به زودی اکران خواهد شد. این فیلم جذاب درباره یک خانم میانسال به اسم سوزانا است. سوزانا در یک ازدواج نا‌موفق با یک فرد تاجر است. همسر او فردی ثروتمند اما متاسفانه خیانتکار می‌باشد. او برای رهایی از این ماجرا با یک پسر جوان ارتباط نا‌مشروعی بر‌قرار می‌کند. سوزانا برای گذراندن زمان بیشتر تصمیم می‌گیرد با معشوق جوان خود به یک خانه در ساحل ریویرا برود. در ادامه با معرفی و بررسی داستان این فیلم درام همراه ما باشید.

فیلم فرانسوی سوزانا اندلر ۲۰۲۱

سایت روکیدا با در نظر گرفتن سلیقه متفاوت مخاطبین خود به جدیدترین فیلم‌های روز دنیا می‌پردازد. اگر به ژانر درام علاقه دارید فیلم ماجراجویی‌های یک ریاضیدان ۲۰۲۱، در ژانر ترسناک فیلم بره ۲۰۲۱، در ژانر اکشن فیلم پیام اضطراری ۲۰۲۱، در قسمت صفحه سریال روکیدا، سریال بازی مرکب و خانه کاغذی ۲۰۲۱ را حتما بررسی کنید. صفحه فیلم و سریال روکیدا را هروز با آخرین اخبار به روز شده دنبال کنید. در ادامه با معرفی فیلم سوزانا اندلر همراه ما باشید.

معرفی فیلم درام سوزانا اندلر ۲۰۲۱: تعطیلاتی ممنوعه در سواحل ریویرا!

ساخت فیلم درام سوزانا اندلر ۲۰۲۱ به کارگردانی بنویت ژاکوت (Benoît Jacquot) در سپتامبر سال ۲۰۲۱ به پایان رسید. این فیلم جذاب به زودی در ۸ اکتبر (معادل با جمعه ۱۶ مهر سال ۱۴۰۰) اکران جهانی خواهد شد.  فیلم سوزانا اندلر از مهم‌ترین فیلم‌های تاثیرگذار ساخت کشور فرانسه است. فیلمنامه‌نویسی این فیلم توسط بنویت ژاکوت و با همکاری مارگارت دوراس (Marguerite Duras) نوشته شده است. یکی از کمپانی‌های بزرگ تولید‌کننده این فیلم Les Films du Lendemain است که با بنویت ژاکوت در ساخت فیلم سوزانا اندلر ۲۰۲۱ همکاری کرده است. بعلاوه که کمپانی Les Films du Losange اکران و پخش این فیلم را هم برعهده دارد.

فیلم سوزانا اندلر ۲۰۲۱

از بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند می‌توان به: شارلوت گینسبرگ (Charlotte Gainsbourg) در نقش سوزانا اندلر، نیلز اشنایدر (Niels Schneider) در نقش مایکل، ناتان ویلکاکز (Nathan Willcocks) در نقش ریویر و جولیا روی (Julia Roy) در نقش مونیک اشاره کرد که با یکدیگر در این فیلم بی‌نظیر همکاری کرده‌اند. فیلم سوزانا اندلر ۲۰۲۱ در رسانه IMDB امتیاز ۵.۳ از ۱۰ را کسب کرده است، که نسبت به دیگر فیلم‌های درام ماه اکتبر امتیازی متوسط است.
مخاطبین این فیلم نقد‌هایی نسبتا متفاوتی به این فیلم داشته‌اند از جمله شخصیت مارگارت را در نقش سوزانا دوست نداشتند. برخی از مخاطبین هم از توانایی مارگارت دوراس با بازی در این فیلم تمجید کرده‌اند. بخصوص که او نقش یک زن ثروتمند را همراه با کبود‌های عاطفی در ازدواج بسیار واقع‌گرایانه اجرا کرده است. آسیب‌پذیری سوزانا اندلر در این فیلم به خوبی به چشم می‌خورد.

معرفی داستان فیلم درام سوزانا اندلر ۲۰۲۱: سوزانا اندلر در دوراهی ثروت و عشق کدام را انتخاب می‌کند؟

ماجرای فیلم سوزانا اندلر ۲۰۲۱ درباره زنی ثروتمند به همین اسم ‌می‌باشد. روایتی درام و شاید تلخ از یک رابطه غیر اخلاقی اما عاشقانه بین سوزانا و مایکل، معشوقه جوان او است. سوزانا بانوی ثروتمند فرانسوی است که خود را پس از درگیری‌های بسیار با همسرش رها کرده است. او متوجه روابط نا‌مشروع همسرش و بی‌تفاوتی او به خودش می‌شود. در حقیقت در جریان فیلم آسیب‌ها و درد‌هایی که سوزانا اندلر متحمل می‌شود را خواهید دید. او در بیشتر زمان‌های روز در خانه تنها است و این تنهایی او را غمگین می‌کند. اما با اتفاقی عجیب این تنهایی و غم او به پایان می‌رسد. سوزانا اندلر پس از مدتی تصمیمی تکان‌دهنده می‌گیرد که زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد. او وارد رابطه‌ای ممنوعه با مایکل یک پسر جوان می‌شود. آن‌ها با هم وارد ارتباطی عمیق و بسیار صمیمی می‌شوند. رابطه‌شان خارج از چارچوب و بی‌حد و مرز پیش می‌رود. در یک خانه در ساحل ریویرا قرار ملاقات می‌گذارند و مدتی طولانی با هم پنهانی وقت می‌گذرانند. باید دید که آیا سوزانا از همسرش جدا می‌شود یا به رابطه خود بصورت پنهانی ادامه می‌دهد؟! به شما تماشای فیلم جذاب سوزانا اندلر ۲۰۲۱ را پیشنهاد می‌کنیم.

فیلم درام سوزانا اندلر ۲۰۲۱

منبع: Letterboxd.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید