معرفی فیلم کمدی مرد میبری 2021 Mayberry Man: ستاره سینما دستگیر شد!

توسط مریم ویژه
معرفی فیلم مرد میبری 2021

از جدید‌ترین فیلم‌های ماه سپتامبر که به زودی اکران خواهد شد، فیلم مرد میبری 2021 (Mayberry Man) است. مرد میبری فیلمی بسیار جذاب در ژانر کمدی است. موضوع داستان حول محور یک ستاره سینمای مغرور است. این ستاره سینما در یک شهر کوچک به علت سرعت غیر‌مجاز دستگیر‌ می‌شود. او توسط قاضی شهر محاکمه شده و محکوم می‌شود. در ادامه با معرفی فیلم کمدی مرد میبری 2021 همراه تیم روکیدا باشید‌.

تیم حرفه‌ای روکیدا با توجه به سلیقه مخاطبین خود ژانر‌های مختلف فیلم را بررسی می‌کند. شما می‌توانید روزانه با دنبال کردن اخبار رسمی فیلم و سریال روکیدا به روز شوید. از مطالب اخیر ما می‌توانید فیلم علمی و تخیلی منطقه 414، فیلم اکشن دروازه 2021، فیلم درام سیندرلا 2021، یا اگر ژانر هیجانی دوست دارید فیلم هیجان‌انگیز مرد آبنباتی و یا با توجه به علاقه خود فیلم کمدی قرار ملاقات و نیویورک 2021 را بررسی کنید.

معرفی فیلم کمدی مرد میبری 2021: اقتباسی بی‌نظیر از The Andy Griffith Show

فیلم مرد میبری به کارگردانی و نویسندگی حرفه‌ای استارک هول (Stark Howell) ساخته شده است. بلاخره پس از یکسال از شروع فیلم‌برداری اینک تا چند روز دیگر این فیلم جذاب اکران عمومی خواهد شد. The Andy Griffith Show برای استارک هول الهام بخشی بود تا فیلم مرد میبری را خلق کند. فیلمی کاملا مدرن که درباره یک سوپر استار مغرور است. برت وارول (Brett varvel) در نقش این سوپر استار بازی می‌کند. سوپر‌استاری مشهور که به علت سرعت غیر مجاز دستگیر می‌شود. علت نام گذاری فیلم هم دقیقا مکانی‌ است که او بازداشت می‌شود. قاضی شهر میبری او را محکوم به شرکت در مراسم میبری می‌کند.

فیلم مرد میبری 2021

جالب است که اولین پیش نمایش این فیلم در 5 سپتامبر در رویال تئاترِ دانویل برگزار شد. در 5 سپتامبر بازیگران این فیلم با ماشین‌های قدیمی و کلاسیک به میبری فست Mayberry Fest Car show رفته‌اند. اتفاقات جذابی برای فیلم مرد میبری Mayberry Man 2021 در 7 سپتامبر افتاد. یکی از این اتفاقات یک نمایش ویژه آنلاین برای افرادی بود که در ساخت این فیلم شرکت کرده بودند. از دیگر اتفاقات جالبی که برای این فیلم افتاده است نوع اکران و توزیع آن است. استارک هول اعلام کرده است که طرفداران فیلم مرد میبری می‌توانند در سایت آن ثبت نام کنند. این ثبت نام برای اعلام پخش آن در سینما‌های نزدیک مخاطبین این فیلم است.

فیلم درام مرد میبری 2021

به این صورت آن‌ها می توانند زودتر از موعد این فیلم را تماشا کنند. هول اعلام کرد به علت نبود بودجه کافی برای توزیع آن به این صورت مخاطبین سریع‌تر فیلم را تماشا می‌کنند. تهیه‌کنندگی این فیلم توسط دختر اندی گریفت یعنی دیسی گریفیت (Dixie Griffith) انجام شده است‌. از بازیگران نقش اول این فیلم می‌توان به برت وارول (Brett Varvel)، آلن نیوزسام (Allan Newsome)، ریک رابرتز (Rick Roberts)، جاکوب وینتر (Jackib Winter)، اشلی ایلین (Ashley Elain) و کارن ناتز (Karen Knotts) اشاره کرد که ایفای نقش نموده‌اند. تاریخ اکران فیلم مرد میبری در پنجشنبه 23 سپتامبر (معادل با 1 مهر 1400) می‌باشد.

نگاهی به داستان فیلم مرد میبری 2021: از سرعت غیر‌مجاز تا فستیوال میبری!

داستان فیلم با ماجرای یک سوپر استار هالیوود شروع می‌شود. کریس استون ستاره‌ی مشهور و البته مغرور هالیوودی است‌. طرفداران بسیاری دارد و هرجا که در سطح شهر می‌رود مردم او را می‌شناسند‌. از این جهت کریس استون به شدت مغرور است و احساس خودشیفتگی دارد. کریس استون بسیار ثروتمند است و دارایی‌های بسیاری از جمله ماشین گران قیمت، ویلای لوکس و پنت هاوس مدرنی دارد. همه چیز برای او بسیار خوب و عادی پیش می‌رود تا اینکه اتفاقی غیر منتظره رخ می‌دهد. او به علت سرعت غیر مجاز 105 کیلومتر در ساعت بازداشت می‌شود. او در دادگاه حاضر می‌شود و قاضی او را محکوم می‌کند.

فیلم مرد میبری 2021 1

حکمی که به او می‌دهند زندگی کریس استون را تغییر می‌دهد. این سوپر استار مشهور باید به Mayberry fest برود. میبری فست یک فستیوال بسیار مشهور است که هر سال در دانویل Danville برگزار می‌شود. این فستیوال مخصوص تمامی قشر‌های سنی و افراد مختلف است. در این فستیوال بیشتر خانواده‌ها با اعضای خود جمع می‌شوند و تفریح می‌کنند. اینک کریس استون باید به تنهایی در این مراسم شرکت کند. به نظر می‌رسد وجود خانواده‌ها در این مراسم تاثیر عمیقی بر روحیه این ستاره هالیوودی می‌گذارد. پس از ورود او به شهر دانویل و شرکت کردن در این مراسم رهبر آن منطقه او را به بقیه مردم معرفی می‌کند.

فیلم مرد میبری 2021 2

ظاهرا تمامی مردم شهر دانویل کریس استون را دوست دارند و او را به عنوان پسر والتر استون می‌شناسند. در این شهر کریس استون شهرت بسیاری ندارد و همین موضوع برای او ناخوشایند است. در جریان ماندن در دانویل کریس استون با خانمی آشنا می‌شود. در مدتی که او آنجاست به او نزدیک می‌شود و به آن دختر علاقه‌مند می‌شود. در جریان فیلم و اتفاق‌هایی که برای او در میبری می‌افتد کریس استون تحت تاثیر قرار می‌گیرد. روابط افراد با یکدیگر و صميميتی که در آن منطقه وجود دارد او را دگرگون می‌کند. چالش های جدیدی برای او پیش می‌آید که هر کدام داستانی متفاوت دارد. باید دید که در آخر آیا او در دانویل می‌ماند یا می‌رود؟!
به شما پیشنهاد می‌کنیم دیدن این فیلم جذاب را از دست ندهید.

منبع: IndyStar

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید