معرفی فیلم هیجان‌انگیز نفوذ: آن‌‌ها به دنبال چی هستند؟

توسط امیر بلادی
نقد و بررسی فیلم نفوذ Instrusion

نفوذ فیلم هیجان‌انگیز و جدیدی از نتفلیکس می‌باشد که بزودی اکران خواهد شد. فریدا پینتو به عنوان نقش اصلی زن و لوگان مارشال گرین نقش اصلی مرد فیلم نفوذ 2021 (Intrusion) می‌باشد. این دو بازیگر وزنه جلب توجه مخاطبان سینما را نسبت به این فیلم سنگین‌تر کرده‌اند. فیلم Intrusion با ژانر هیجان‌انگیز و دلهره‌آور و باتوجه به نخستین تیزر منتشر شده از آن آماده است تا ضربان قلب مخاطبان را بالا ببرد! در ادامه با معرفی و نگاهی به داستان فیلم نفوذ (Intrusion) محصول 2021 همراه روکیدا باشید.

فیلم نفوذ 2021 intrusion

فریدا پینتو و لوگان مارشال گرین در سایر فیلم‌های خود

معرفی فیلم هیجان‌انگیز نفوذ 2021 (Intrusion)

فیلم نفوذ به کارگردانی آدام سالکی 22 سپتامبر 2021 (معادل 31 شهریور 1400) اکران خواهد شد. این فیلم در پاییز 2020 و در طول همه‌گیری کرونا در نیو مکسیکو (ایالتی در آیالات متحده آمریکا) فیلم‌برداری شده است. باتوجه به موضوع فیلم و شرایط شیوع کرونا تیم سازندگان چالشی از نظر مکان فیلم‌برداری و تولید نداشتند. زیرا بیشتر سکانس‌های فیلم در اطراف یک خانه ویلایی مدرن فیلم‌برداری شده است.

فریدا پینتو در فیلم نفوذ 2021

فریدا پینتو در فیلم نفوذ 2021

فیلم نفوذ را می‌توان از تمامی جوانب قابل قبول ارزیابی نمود. این فیلم باتوجه به بودجه و تولید متناسب با آن کیفیتی معمول و متوسط، نه عالی را در تمامی زمینه‌ها (فیلم‌نامه، کارگردانی، ایفای نقش نسبتا خوب، ترکیب و تولید) از خود ارائه خواهد نمود. امتیازی که کاربران رسانه IMDB به این فیلم اختصاص داده‌اند تا این لحظه در حد وسط بوده است. شما می‌توانید امتیاز تخصصی کارشناسان روکیدا به فیلم نفوذ را در انتهای مطلب مشاهده کنید.

فیلم‌های هیجانی بسیاری که هم رده این فیلم می‌باشند و به تازگی منتشر شده‌اند در روکیدا معرفی و بررسی شده‌اند. به‌عنوان مثال از جدیدترین آنان می‌توانید مطلب فیلم منطقه 414 (در ژانر علمی تخیلی و مشابه در امتیاز IMDB) یا فیلم دختر شیرین (در ژانر درام و اکشن با بازی درخشان جیسون موموآ) را در روکیدا مطالعه نمایید. اگر به ترکیب درام و هیجان علاقه‌مندید علاوه بر فیلم دختر شیرین، فیلم درام و اکشن دروازه از الکساندر فلیکس نیز انتخاب خوبی است. این فیلم بسیار موفق بوده و در روکیدا بررسی شده است.

603180 m1629949507

به گفته کارگردان (سالکی) در ابتدا بزرگترین چالش آنان پیدا کردن این خانه مدرن در این محدوده بوده است. اسکالی ذکر کرده که در ابتدا برای اجاره خانه دیگری به این منطقه آمدند. پس از مکالمه با مالک آن خانه و پرس و جو درمورد خانه‌های مدرن اطراف او این خانه مدرن که متعلق به بهترین دوستش بوده را معرفی کرده است. لوکیشنی که بیشتر تولید فیلم در آن به اتمام رسیده است. اسکالی در طول مکالمه‌ای که با مجله Decider داشته است، بخش‌های از خط داستانی فیلم را با هیجان اسپویل نموده است؛ که این نکات را در بخش داستان بررسی خواهیم نمود!

فیلم نفوذ 2021 (Instrusion)

سالکی و تیم سازندگان هرچند می‌دانند که بخش‌هایی از داستان با تریلر و گفته‌هایشان فاش شده است؛ همچنان معتقدند شگفتی‌های بسیار منتظر مخاطبان خواهد بود. اتفاقات فیلم ظاهرا بعد از یک حمله خانگی به منزل یک زوج که برای بدست آوردن آرامش و زندگی سالم، تازگی به این محله نقل مکان کرده‌اند آغاز خواهد شد.

به گفته آدام سالکی (کارگردان)، پینتو (نقش اصلی زن) در کنار همسرش بعد از پشت سر گذاشتن بیماری سرطان، برای شروعی تازه به مکانی آرام نقل مکان کرده است. رازهایی از روابط پینتو با اطرافیانی که به آنان و هدفشان بعد از آن اتفاق مشکوک شده است، مخاطبان را به اوج هیجان و شگفت‌زدگی خواهد رساند. کنجکاوی بیشتر این زوج معادل دردسر بیشتر خواهد بود! در ادامه با نگاهی مختصر به داستان و لیست سازندگان و بازیگران فیلم همراه روکیدا باشید.

163276 hrelwhdsyz 1629996455

لیست سازندگان و بازیگران فیلم نفوذ (Intrusion)

آدام سالکی (Addam Salky) کارگردانی فیلم نفوذ (Intrusion) را برعهده داشته است. نویسنده فیلم‌نامه این درام هیجان‌انگیز کریس اسپارلینگ (Chris Sparling) بوده است. با حضور دو بازیگر سرشناس و محبوب در این فیلم که تحت نظر کمپانی نتفلیکس با هزینه تقریبا متوسط تولید شده است فروش خوبی برای این کمپانی به دست خواهد آمد.

بازیگران اصلی این فیلم را لوگان مارشال گرین (Logan Marshall-Green) در نقش هنری، رابرت جان برک (Robert John Burke) در نقش کارآگاه استفان مورس، فریدا پینتو (Freida Pinto) در نقش میرا، سارا مینیچ (Sarah Minnich)، کلینت اوبنچین (Clint Obenchain)، مارک سیورتسن (Mark Sivertsen) در نقش دیلن کاب، مگان الیزابت کلی (Megan Elisabeth Kelly) در نقش کریستین کاب و هیس هارگرو (Hayes Hargrove) در نقش بیل ویتمن تشکیل داده‌اند. در ادامه با نگاهی مختصر به داستان فیلم نفوذ 2021 (Intrusion) همراه روکیدا باشید.

فیلم نفوذ 2021 (Instrusion)

داستان فیلم نفوذ 2021 (Instrusion)

داستان فیلم نفوذ 2021 (Instrusion): هدفشان چیست؟

داستان هیجان‌انگیز فیلم نفوذ زمانی که یک زوج جوان (میرا و هنری) بعد از پشت سر گذاشتن بیماری سرطان میرا به یک شهر کوچک نقل مکان کرده‌اند آغاز خواهد شد. میرا برای بهبود و شروع یک زندگی سالم درکنار همسرش در آرامش دور از شهر با تهیه خانه‌ای شیک و ویلایی با امکانات مدرن لحظات شیرین خود را سپری می‌کنند. طولی نخواهد کشید که با رخ داد یک حمله شبانه به خانه‌ی امن آنان ارامش و امنیتشان برای همیشه سلب شود! میرا با کنجکاوی و پیگیری این موضوع تلاش برای یافتن پاسخ علت حمله و نفوذ به خانه‌اشان را در پیش می‌گیرد. او می‌خواهد بداند آنان کی هستند و به دنبال چه چیزی می‌گردند؟

فیلم نفوذ 2021 (Instrusion)

میرا با تردید در روابطش و احساس ترس نسبت به اطرافیان دائما به همگی مشکوک می‌شود. شاید این شک او بی علت نیست! شاید رازی تاریک درون این شهر کوچک نهفته است. هنری با کمک به میرا در مسیر کشف این راز و معمای هدف غریبه‌ها یا شاید نزدیکان وارد ماجرای دلهره‌آور و خارج از تصورشان می‌شوند. هنری و میرا اسیر نگاه و نفوذ افرادی به امنیتشان شده‌اند که تک تک لحظاتشان را پر اضطراب خواهد کرد! اگر به ژانر درام و هیجان‌انگیز علاقه‌مندید این فیلم را تماشا کنید.

منبع: Decider.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید