نگاهی به فیلم اکشن و درام دروازه 2021 The Gateway: داستانی میخکوب کننده از الکساندر فلیکس

توسط مریم ویژه
معرفی فیلم دروازه 2021
  1. فیلم هیجانی و اکشن دروازه 2021 (The Gateway) از تازه‌ترین فیلم‌های ماه سپتامبر می‌باشد. فیلم دروازه در ژانر اکشن با پس‌زمینه‌ای درام و جنایی است که به تازگی اکران شده است. در بین فیلم‌های ماه سپتامبر یک روایتی متفاوت و داستانی پر از هیجان از الکس فلکیس است. در ادامه با معرفی و نگاهی به فیلم دروازه 2021 همراه تیم روکیدا باشید.

فیلم اکشن دروازه 2021 1

با در نظر گرفتن سلیقه متفاوت مخاطبین روکیدا شما میتوانید با جدید‌ترین فیلم‌های ماه سپتامبر به روز شوید. با تازه‌ترین اخبار سینمایی در ژانر علمی تخیلی با فیلم منطقه 414، در ژانر درام و کمدی فیلم قرار ملاقات و نیویورک، در ژانر اکشن فیلم مرد عنکبوتی و در ژانر هیجانی فیلم برخاسته همراه روکیدا باشید‌.

معرفی فیلم اکشن و دلهره‌آور دروازه 2021: The Gateway

فیلم دروازه به کارگردانی میشل چیوتا (Michele Civetta) ساخته و تولید شده است. شروع تولید این فیلم هیجانی و درام در سال 2019 در ویرجینیا شروع شد. الکس فلیکس (Alex Felix Bendana) نویسندگی فیلم دروازه را برعهده داشته است‌. ماجرای فیلم درباره مردی است که یک مددکار اجتماعی است و قصد دارد به خانواده‌ای کمک کند. بنظر می‌رسد انتخاب این اسم برای فیلم علت ورود این مددکار اجتماعی به زندگی این خانواده است.

فیلم دروازه 2021 1

ماجرای فیلم بسیار جذاب و هیجان‌انگیز پیش می‌رود. تا جایی که بیننده را درباره سکانس بعدی فیلم کنجکاو می‌کند‌. در کنار داستانی که بسیار قوی نوشته شده است، کارگردانی میشل چیوتتا بسیار تاثیر گذار بوده است. میشل چیوتتا حس نگرانی و کنجکاوی درباره شخصیت‌های فیلم را به مخاطب خود القا می‌کند. با کارگردانی و فضا‌سازی درست فیلم بدون شک شما میخکوب صفحه نمایش می‌شوید. شاید این دقیقا هدفی باشد که کارگردان و نویسنده این فیلم در سر داشته‌اند.

فیلم درام دروازه 2021

نظر بینندگان درباره فیلم دروازه 2021 The) Gateway) با 58% نقد مثبت از Metacritic، امتیاز 4.6 از 10 از رسانه IMDB، دریافت 48% نقد مثبت از مخاطبین Rotten Tomatoes را داشته است‌. فیلم برداری این فیلم توسط میشل چیوتتا، الکس فلیکس و اندریا لویتاسAndrew) levitas) در ویرجینیا انجام شده است.

فیلم جنایی دروازه 2021

از بازیگران نقش اول فیلم دروازه 2021 میتوان به ایفای نقش: شی ویگهام (Shea Whigham) در نقش پارکر، اولویا مون (Olivia Munn) در نقش دالیا، زک اوری (Zach Avery) در نقش مایک، تیگن برنز (Taegen Burns) در نقش اشلی، بروس درن (Bruce Dern) در نقش مارکوس و فرانک گریلو (Frank Grillo) در نقش دوک اشاره کرد. کمپانی تولید کننده این فیلم جنایی و درام MetalWork pictures و با همکاری Grindstone Entertainment Group بوده است. این فیلم در تاریخ 3 سپتامبر (معادل با ۱۲ شهریور ۱۴۰۰) توسط کمپانی Lionsgate اکران شده است.

نگاهی به داستان فیلم جنایی دروازه 2021

داستان فیلم درباره یک مددکار اجتماعی به اسم پارکر است. او مردی میانسال می‌باشد که به خانواده‌های مختلفی کمک می‌کند و پرونده‌های متفاوتی را مورد بررسی قرار می‌دهد. او به تازگی پرونده جدیدی را بررسی می‌کند. این مراجع او یک مادر جوان به نام دالیا است. دالیا دختری نوجوان به اسم اشلی دارد. این خانواده تحت مراقبت پارکر هستند و او دختر دالیا را هروز به مدرسه می‌برد و تحت نظرش هستند. همه چیز به روند عادی و طبیعی خود پیش می‌رود.

فیلم جنایی دروازه 2021 1

تا اینکه اتفاقی غیر منتظر می‌افتد و همسر دالیا از زندان آزاد می‌شود. مایک که بنظر می‌رسد فردی خلافکار و غیر موجه است با رفتار‌های اشتباهش خانواده‌اش را به خطر می‌اندازد. پارکر متوجه کار‌های غیر‌قانونی و خلاف‌های مایک می‌شود و سعی دارد از دالیا و اشلی در مقابل او مراقبت کند. اما مایک از بودن پارکر ناراضی‌ است زیرا می‌داند با وجود او نمی‌تواند به خلاف‌های خود برسد.

فیلم جنایی دروازه 2021 2

پس سعی می‌کند او را از خانواده‌اش دور کند. مایک شروع به قمار‌بازی، دزدی، فروش و قاچاق مواد مخدر می‌کند. در جریان فیلم و با این روند داستان برای دالیا و اشلی مشکل پیش می‌آید و آن‌ها هم درگیر جنایت‌های عمدی مایک می‌شوند. مایک خانواده‌اش را مجبور به انجام کار‌های غیر‌قانونی می‌کند.

فیلم اکشن دروازه 2021

پارکر تلاش می‌کند که اشلی و دالیا را از دست مایک و تیم خلافکار او نجات داده و آن‌ها را فراری دهد. پارکر خودش را درگیر نجات آن‌ها می‌کند و با چالش‌ها و اتفاقات ناخوشایند و بشدت عجیبی رو به رو می‌شود. اینک باید دید که آیا او موفق می‌شود با وجود تیم بزرگ مایک و گروه‌های خلافکاری آن‌ها اشلی و دالیا را نجات دهد یا خیر؟!
به شما پیشنهاد می‌کنیم که دیدن فیلم درام و اکشن دروازه 2021 را هرگز از دست ندهید.

منبع: Deadline.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید