4 اینفلوئنسر جوان که می توانید بازاریابی اینفلوئنسر را از آنها یاد بگیرید

امروزه رسانه های اجتماعی یک اکوسیستم بسیار شلوغ و رقابتی هستند. به همین جهت پیشرفت برندها و متتشر کردن پیام شان در این محیط، برای مشتریان جدید بالقوه بسیار سخت خواهد بود. یکی از راه های پیشرفت در این محیط استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ است.

به نظر می رسد بازاریابی از طریق رسانه اجتماعی، یک امر ضروری است. براساس آمار منتشر شده 45 درصد از بازاریابان بررسی شده، به دنبال مشهور شدن برندشان از طریق رسانه های اجتماعی هستند. به نظر می رسد که هزینه کردن برای بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی، تا 5 سال دیگر، 18.5 درصد افزایش یابد.

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی، راه ایده آلی برای رسیدن به مخاطبان جوان را فراهم می کنند. نظرسنجی بازاریابی اینفلوئنسر که توسط Bias Collective از 14000 پاسخ دهنده انجام شد، 70 درصد از مشتریان نسل جدید در هنگام تصمیم گیری برای خرید، تحت تاثیر توصیه های همسالان خود قرار می گیرند. مصرف کنندگان جوان به اینفلوئنسرها اعتماد دارند. به همین دلیل است که بازاریابی اینفلوئنسر در طی چند سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

4 اینفلوئنسر بازاریابی جوان که می توانید از آنها یاد بگیرید

4 اینفلوئنسر بازاریابی جوان که می توانید از آنها یاد بگیرید

با توجه به توسعه شبکه و اعتماد به اینفلوئنسرهای آنلاین، یک پیام خوب می تواند بر مخاطب تاثیر بگذارد و او را به سمت برند مورد نظر سوق دهد. CMO ها به دنبال نمونه هایی از نحوه ساخت درست پیام های تجاری و استفاده از تاثیر گذاران (اینفلوئنسرها) رسانه های اجتماعی هستند. در ادامه این مقاله به 5 اینفلوئنسر جوان، اشاره خواهیم کرد که در کار خود تاکنون موفق بوده اند.

با این 7 راهکار موفق ، فروشگاه اینترنتی خود را توسعه دهید

1- اینفلوئنسر جیک پل (Jake Paul)

جیک پل یک بازیگر، شخصیت یوتیوب و اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی است که در اینستاگرام به تنهایی بیش از 11 میلیون فالوور دارد. او همچنین بنیانگذار Team 10 می باشد، یک آژانس خلاق بازاریابی که سرمایه گذاری قابل توجهی دریافت کرده است. پل، از رسانه های اجتماعی به بهترین شکل استفاده می کند و این امکان را برای خود فراهم می کند تا برند شخصی اش را توسعه دهد. پل به عنوان یکی از بزرگترین خلاقان یوتیوب در جهان شناخته می شود، گرچه از نظر برخی افراد اینگونه نیست.

پل به عنوان نمونه ای عالی از نحوه استفاده از محتوا برای فروش می باشد. پل با ایجاد یک حساب یوتیوب و بیش از 17 میلیون مشترک، از این شبکه برای فروش کالا و تبلیغ برندها استفاده می کند. استفاده از سرگرمی ها به عنوان پلت فرمی برای فروش، یک مفهوم جدید نیست، اما پل نشان می دهد که چگونه می توان یک شبکه بارزش را ایجاد کرد.

با این 7 راهکار موفق ، فروشگاه اینترنتی خود را توسعه دهید

2- اینفلوئنسر جاناتان فولی (Jonathan Foley)

جاناتان فولی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Wulf Marketing و همچنین خالق حساب های محبوب اینستاگرام مانند @deep و@positivity است. در مجموع، حساب های او بیش از 9 میلیون دنبال کننده دارد. فولی، کارآفرین و اینفلوئنسر اهل فلوریدا است و بر بازاریابی نوآورانه اینفلوئنسر و محتوای رسانه اجتماعی تمرکز دارد. فولی نیچه خود را در بازاریابی نسل بعدی، از کمک به شرکت ها، برای ایجاد محتوای مورد نظر برای پروفایل های رسانه های اجتماعی، پیدا کرده است.

CMO ها می توانند برخی از استراتژی های موثر کار Foley را به کار بگیرند. او در مراحل اولیه پروفایل اینستاگرام، از استراتژی اشتراک گذاری برای اشتراک گذاری (share-for-share) برای به نمایش گذاشتن محتوا در معرض دید مخاطب، استفاده می کند. استفاده از شبکه برای قرار گرفتن در معرض دید گروه جدیدی از دنبال کنندگان می تواند به رشد سریع پروفایل های آنلاین کمک کند.

برای اندازه گیری موفقیت یک کمپین رسانه اجتماعی، شما باید اهداف تان را به روشنی تعریف کنید. فولی پیشنهاد می دهد با توجه به نوع کمپین و اینکه آیا به دنبال تعامل عمیق یا ساده هستید- فروش و جذب فالوور برای فروش در زمان دیگر، نیاز به یک رویکرد متفاوت دارد.

چه زمانی ترک کردن کار بدون برنامه قبلی می‌تواند مفید باشد

3- اینفلوئنسر تیفانی ژونگ (Tiffany Zhong)

تیفانی ژونگ، موسس Zebra Intelligence است، شرکتی که با سرمایه داران ریسک پذیر کار می کند تا پروفایل هایشان را با مخاطبان جوانتر بهبود بخشند. ژونگ که خود را Gen-Z توصیف می کند، شبکه گسترده ای از اینفلوئنسر های رسانه های اجتماعی و متخصصان صنعت را دور هم جمع کرده است. او از این شبکه ها برای توسعه مهارت ها در روند و استراتژی های بازاریابی استفاده می کند تا مصرف کنندگان Gen-Z را جذب کند.

در حال حاضر، اعتبار مهمتر از تبلیغات است و CMO ها باید صداقت در تبلیغات را حفظ کنند تا بتوانند به طور موثر برند خود را در میان مصرف کنندگان جوان توسعه دهند.

حاملگی دوقلویی و پیر شدن سریع‌تر سلول‌ها در زنان

4- اینفلوئنسر بن پاسترناک (Ben Pasternak)

بن پاسترناک یک کارآفرین استرالیایی، توسعه دهنده و اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی در منهتن است. او اولین برنامه های iOS خود را در سن 15 سالگی ایجاد کرد و Flogg، یک بازار رسانه های اجتماعی را توسعه داد و Monkey، یک برنامه مبتنی بر ویدئو چت را برای نوجوانان برای ملاقات با دوستان شان ایجاد کرد. پاسترناک به عنوان یکی از تاثیر گذارترین نوجوانان سال 2016 نامیده شد و از زمان فروش Monkey، محصولات جدیدی را توسعه داده است.

پاسترناک با تمرکز بر بازار نوجوانان، به موفقیت دست یافت. او با درک نیاز آنها برای اتصال، تجربه و کنترل سریع، توانست محصولات خود را در میان نوجوانانی که به ارتباطات سریع علاقه مند هستند، بازاریابی کند. CMO ها می توانند این طرح را برای فروش محصولات خود به عنوان وسیله ای برای ارتباط اجتماعی استفاده کنند، که برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان جوان، بسیار موثر است.

منبع:  entrepreneur

۲ نظرات
  1. […] در حال بازاریابی هستیم، مخصوصا زمانی که این بازاریابی به صورت آنلاین باشد، عملکرد ما درست برعکس است. ما عمدتا زمانمان را صرف […]

  2. […] دیگر که شاید ما ایرانی‌ها کمتر از آن استفاده می‌کنیم، درخواست تگ کردن بقیه است. این نوع فعالیت‌های کاربران باعث می‌شود که […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.