معرفی فیلم حتی در رویا‌ها 2021 Even In Dreams: بزرگترین رویای خوانندگی

توسط مریم ویژه
فیلم حتی در رویا‌ها 2021 - Even in dreams

فیلم حتی در رویا‌ها 2021 (Even in Dreams) جدید‌ترین درام عاشقانه در پی دنبال کردن آرزو‌های خوانندگی یک دختر جوان است. به نظر می‌آید این پس زمینه طرفداران نوجوان و جوان پر‌اشتیاق خودش را دارد. کارگردانانی که معمولا با موضوع‌های مرتبط با دنیای فانتزی و رویا‌های جوانان فیلم می‌سازند، مخاطبین بسیاری را جذب می‌کنند.
فیلم حتی در رویا‌ها 2021 در حوزه خانوادگی و درام متفاوت عمل کرده است.  در کنار هدف اصلی فیلم، احساسات عاطفی و واقع‌گرایانه‌ای را هم در نظر گرفته‌ است. در ادامه مطلب با بررسی و معرفی این درام خانوادگی همراه روکیدا باشید.

درام حتی در رویا‌ها 2021

معرفی فیلم حتی در رویا‌ها 2021 (Even In Dreams) : دو خواهر یک رویای مشترک!

فیلم حتی در رویا‌ها 2021 برخلاف موضوعات فیلم‌ها در ژانر خانوادگی که بیشتر حول محور مسائل روزمره، مشکلات جامعه، ارتباطات اجتماعی و .. می‌چرخد، ساخته شده‌ است. اکنون کارگردانان توجه بیشتری به رویا‌ها و آرزو‌های جوانان کرده‌اند و فیلم‌هایی از این دسته می‌تواند یک سرگرمی جذابی باشد. چرا که برای مدت کوتاهی‌ هم که شده است می‌تواند ذهن شما را درگیر آرزو‌ها و رویا‌هایی کند که همیشه به دنبالش بوده‌اید.

فیلم حتی در رویا‌ها 2021

فیلم حتی در رویا‌ها 2021 می‌تواند گزینه انتخابی خوبی باشد، اگر به داستان‌هایی درباره خوانندگی علاقه‌مند باشید. فیلمی انگیزشی، درام با چاشنی رمانتیک که به نویسندگی و کارگردانی ساوانا استلر (Savannah Ostler) ساخته شده است. فیلم حتی در رویا‌ها 2021 (Even In Dreams) در ادامه فیلم قبلی ساوانا استلر یعنی دو ‌برابر رویا 2019 (Twice The Dream) است که کارگردانی و نویسندگی آن را بر‌عهده داشته است.

درام حتی در رویا‌ها

هر دو فیلم  درباره دو‌ خواهری است که آرزوی خوانندگی دارند، و با چالش‌هایی رو به رو می‌شوند هرچند که در جدید‌ترین فیلم او کمی درام داستان بیشتر می‌شود. تیم بازیگران فیلم دو ‌برابر رویا 2019، یعنی مونیکا مور اسمیت (Monica Moore Smith)، تانر گیلمن Tanner) Gillman)، سارا کنت (Sarah Kent)، ایوان دی بنت (Yvonne D Bennett)، که از نقش‌ اصلی‌های فیلم می‌باشند، در فیلم درام حتی در رویا‌ها 2021 حضور دارند.

درام حتی در رویا‌ها 2021 3

تانر گیلمن که اخیر در فیلم من نامزد کردم نقشی کمدی داشته است، اینک با یک بازی درام در فیلم حتی در رویا‌ها 2021 متفاوت عمل کرده است. از بازیگرانی که به همکاری در جدید‌ترین فیلم ساوانا پیوسته‌اند می‌توان به آلیسون آرنگریم (Alison) Arngrim)، اریک ای اسموند (Eric E. Osmond) و جیمز گایسفورد (James Gaisford) اشاره کرد.

فیلم حتی در رویا‌ها 2021 1

فیلم دو‌ برابر رویا 2019 امیتاز 6.9 را در IMDB به خودش اختصاص داده است که شاید فیلم حتی در رویا‌ها با فیلمنامه نویسی قوی‌تر بتواند بیشتر از آن را کسب کند. فیلم درام حتی در رویا‌ها 2021 (Even In Dreams) توسط شرکت S & S Production ساخته شده است.  پخش آن از کمپانی Purdie Distribution می‌باشد که در 6 آگوست اکران می‌شود.

فیلم حتی در رویا‌ها 2021 2

معرفی داستان فیلم حتی در رویا‌ها 2021: ادامه دهنده یک آرزو !

داستان فیلم حتی در رویا‌ها 2021 در ابتدا با یک تراژدی غمگین شروع می‌شود. اما طولی نمی‌کشد که این ناراحتی جای خودش را به خوشحالی و شور و اشتیاق می‌دهد. ماجرای داستان درباره خوانندگی سم است، که پس از فوت خواهر بزرگ‌اش آمبر به دنبال رویای او می‌رود. در طی زمانی که سم در غم از دست دادن آمبر می‌باشد، شروع به نوشتن آهنگ و خوانندگی می‌کند.

درام حتی در رویا‌ها 2021 1

 پس از مدتی  سم به عنوان خواننده به جای آمبر عضو گروه موسیقی او می‌شود، و با آن‌ها شروع به فعالیت می‌کند. یک رابطه دوستی و صمیمیت عمیقی بین اعضای گروه شکل می‌گیرد.  اینک تنها هدف اصلی سم برآورده کردن آرزوی آمبر است. سم و گروهش برای ضبط آهنگ‌های خود به نشویل می‌روند.

نشویل محلی است که آمبر آرزویش را داشت در آن جا کنسرت اجرا کند.  در جریان رفتن به نشویل آن‌ها با آلیسون که یک مدیر برنامه موسیقی است آشنا می‌شوند. آلیسون گروه موسیقی آن‌ها را حمایت می‌کند و  در موفق شدنشان تاثیر بسیاری می‌گذارد.

درام حتی در رویا‌ها 2021 2 scaled

در طی داستان فیلم اتفاق غیر منتظره‌ای رخ می‌دهد. سم متوجه می‌شود که یک شخصی، آهنگ نوشته شده خواهرش را دزدیده است. تریسان که یکی از اعضای گروه سم است به او در حل کردن مشکلاتش کمک می‌کند. تریسان و سم رابطه‌شان با یکدیگر نزدیک‌تر می‌شود. این نزدیکی عاطفی باعث پیدا شدن یک رویای مشترک بین آن دو می‌شود.

آن‌ها تصمیم می‌گیرند آهنگی که آمبر نتوانست آن را ضبط کند،  اجرا کنند و  کنسرت بگذارند. در ادامه فیلم شاهد تلاش آن‌ها برای شهرت و برآورده کردن رویاهایشان هستیم. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر طرفدار هنر و موسیقی هستید فیلم حتی در رویا‌ها را را تماشا کنید.

منبع :movieinsider.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید