معرفی فیلم اکشن و جنایی بکت 2021 Beckett: تعطیلاتی که با پاک شدن هویت بکت شروع شد!

توسط مریم ویژه

 بلاخره پس از یکسال انتظار فیلم هیجانی، درام، اکشن و جنایی بکت (Beckett) در 2021 به عرصه سینما‌ها خواهد آمد. داستانی جنجالی از یک توریست آمریکایی که به یونان آمده است‌. کارگردانی این فیلم از ابتدای آن با هیجانی تکان دهنده و درام جذاب بیننده را میخکوب می‌کند. در ادامه مطلب با بررسی و معرفی داستان فیلم بکت 2021 (Beckett) همراه روکیدا باشید.

اکشن بکت 2021

معرفی فیلم اکشن و جنایی بکت 2021: توطئه‌ای برای مرگ

در ماه ژانویه 2021 نتفلیکس از تغییر نام این فیلم، متولد شد تا بمیرد (Born to die) به بکت (Beckett) خبر داد. اکنون خبر اولین نمایش جهانی آن در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم لوکارنو در 4 آگوست 2021 در تیتر اول رسانه‌ها می‌باشد. هرچند که تاریخ اکران آن در ۱۳ آگوست سال 2021 اعلام شده است. کارگردانی فیلم اکشن و درام بکت 2021 توسط فردیناندو سیتو فیلومارینو (Ferdinando Cito Filomarino) می‌باشد.

اکشن و جنایی بکت 2021

تهیه‌کنندگی این اثر فوق‌العاده توسط لوکا گواداگنینو (Luca Gaudagnino) و مارکو مورابیتو (Marco Morabito) و به نویسندگی کوین رایس صورت گرفته است. هرچند که داستان اصلی برگرفته از سیتو فیلومارینو می‌باشد. این دومین همکاری مجدد سیتو فیلومارینو و لوکا گواداگنینو می‌باشد، پس از کارگردانی لوکا در فیلم، من را با اسمت صدا کن (Call Me By Your Name) که برنده جایزه اسکار هم شده‌ است. بدون شک این کنار هم قرار گرفتن دوباره می‌تواند یک اثر ماندگار دیگری رقم بزند.

جنایی و اکشن بکت 2021

از نظرات کاربران به تاکید آن‌ها در نقش آفرینی بی‌نظیر بازیگران و سکانس‌های اکشن در ابعاد جنایی و جزئیاتی از درام در بطن داستان می‌توان به حرفه‌ای بودن این فیلم پی‌برد. تیم حرفه‌ای بازیگران شامل: جان دیوید واشنگتن (یک توریست آمریکایی، بکت)، بوی هولبروک (کارمند سفارت آمریکا در آتن)، ویکی کرایپس (فعال سیاسی در یونان)، آلیشیا ویکاندر (نامزد بکت)، مارک ماردر (افسر پلیس) که هر یک با بازی درخشان خود فیلم بکت 2021 (Beckett) را بی‌مانند کرده‌اند.
در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید تا نگاهی به داستان هیجانی فیلم بکت بیاندازیم.

جنایی و اکشن بکت 2021

معرفی داستان جذاب و جنایی فیلم بکت 2021 (Beckett): تنها یک راه نجات وجود دارد!

داستان فیلم بکت 2021 این اکشن جذاب، بدون شک می‌تواند با دیگر فیلم‌های جنایی هم‌‌‌مانند خود رقابت کند. چرا‌ که ترکیب هیجانِ کلی در طول فیلم به همراه صحنه‌های جنایی غیر‌قابل پیش‌بینی، و یک درام در بطن ماجرا این فیلم را در بهترین سطح اکشن خود قرار داده است.

جنایی و اکشن بکت 2021 1

ماجرای اصلی داستان بکت از سفر دیوید واشنگتن (یک توریست آمریکایی) به همین نام به همراه نامزدش برای تعطیلات به یونان شروع می‌شود. در دقایق اولیه، روابط عاشقانه بکت و آلیشیا را در یونان شاهد هستیم، که علاقه آن دو را به یکدیگر نشان می‌دهد.

اکشن و درام بکت 2021

سپس به یک سکانس در شب می‌رسیم که بکت و نامزدش با یک ماشین تصادف می‌کنند و از دره به پایین پرت می‌شوند ظاهرا  این تصادف کاملا از قبل برنامه‌ریزی شده، بوده است. بکت نجات پیدا می‌کند، اما صبح روز بعد او را تنها در بیمارستان با افسران پلیس در حال بازجویی می‌بینیم، که انگار نامزدش در تصادف فوت شده است.

اکشن و درام بکت 2021 1

بکت برای کشف ماجرای تصادف به جنگل می‌رود؛ و متوجه افسر پلیسی که از او بازجویی می‌کرد در آن‌ محل می‌شود. اتفاقی غیر‌ه منتظره رخ می‌دهد مارک ماردر (افسر پلیس) به همراه همکارش به بکت شلیک ‌میکنند. بکت از آن‌ زمان متوجه تحت تعقیب بودن توسط آن‌ها می‌شود! او مجبور به فرار شده و تنها راه نجاتش رسیدن به سفارت آمریکا است.

اکشن و درام بکت 2021 2

او طی فرار در جریان فیلم ظاهرا با ویکی آشنا می‌شود که یک فعال سیاسی‌ است. ویکی به او برای رسیدن به آتن که سفارت در آن‌جا است کمک می‌کند. بکت در یک توطئه سیاسی که از آن خبر ندارد قرار گرفته است. در طول کل فیلم بکت تحت تعقیب و در خطر مرگ می‌باشد. هر لحظه شاهد صحنه‌هایی از حملات و درگیری‌های مختلف جذاب هستیم.

اکشن و جنایی بکت 2021

مشکلاتی که او در جریان فیلم با آن رو به رو می‌شود و سکانس‌های اکشن، دلهره‌آور و هیجانی که بیننده را شگفت‌زده می‌کند این فیلم را چندین برابر جذاب کرده است. این خبری خوبی برای طرفداران ژانر اکشن و جنایی است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که فیلم هیجانی با چاشنی درام را به هیچ وجه از دست ندهید!

منبع: indiewire.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید