معرفی فیلم اکشن و کمدی تکان 2021 Jolt: کیت بکینسیل به جای جیسون استاتهام در نبردهای جذاب!

توسط امیر بلادی
فیلم Jolt 2021

فیلم سینمایی  جذاب، اکشن و کمدی تکان 2021 (جولت-Jolt)  با اخبار داغ و حضور ستارگان جذاب بزودی منتشر خواهد شد. این فیلم با حضور کیت بکینسل و تولید بی‌نظیر توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.در ادامه‌ی مطلب با معرفی، بررسی و نگاهی به داستان فیلم تکان 2021 (جولت-Jolt) همراه روکیدا باشید.

maxresdefault 2

معرفی فیلم اکشن تکان 2021 (جولت-Jolt)

فیلم تکان  (Jolt 2021) با ساختی مشابه با فیلم میل لنگ (Crank) با بازی جیسون استاتهام می‌باشد. این بار تجربه‌ای مشابه با حضور یک ستاره زن هالیوودی به جای او در کنار کادر سازندگان تشکیل شده با نفرات زیادی از بانوان در راه است. زمان انتشار در نظر گرفته شده برای این اکشن جذاب 23 جولای 2021 می‌باشد. سکانس‌های اکشن و بی‌نقص،  روایتی پر هیجان با چاشنی طنر از دلایل موفقیت فیلم جولت تا این لحظه می‌باشد.

JOLT11 thumb 700xauto 236312

این فیلم را در ایران با نام‌های متفاوتی می‌شناسند. به طور کلی آن را باید داستان یک جهش در نیرو و قدرت یک زن با عدم توانایی در کنترل خشم بعد از یک آزمایش دانست.  کیت بکینسیل نخستین بار نیست که در فیلمی اکشن حضور میابد.  او را با بازی درخشان در فیلم‌های خون آشامی و فیلم زیر جهان (Underworld) بخاطر میاریم. فیلمی اکشن، کمدی و جذاب با اندکی چاشنی علمی تخیلی هوشمندانه، بزودی در راه است!

معرفی فیلم اکشن تکان 2021 (جولت-Jolt)

کارگردان این فیلم نیز تانیا وکسلر  (از فیلم محبوب هیستری 2011-Hysteria) تیمی با اکثریت بانوان را در ژانر اکشن و کمدی استفاده کرده است. تیرز و اخبار این فیلم با هیجان بی‌نظیرش آن را بسیار تیتر خبرها کرده است.  فیلم‌نامه این فیلم اکشن تولید شده از کمپانی میلنیوم و با پخش از  آمازون پرایم (Amazon Prime)، برگرفته از قلم اسکات ووشا می‌باشد.

kate beckinsale jolt still

کیبت بکینسیل (از فیلم دنیای زیرین و جنگ خون)، بانی کاناول (از آواز 2) ، جای کورتنی(از جوخه انتحاری (خودکشی)) ، لاورن کاکس (از مادر بزرگ)، دیوید بردلی (از پینوکیو و رستگاری)، اوری پفر (از محافظ)، سوزان ساراندون (از عقاب سوار و کریسمس مادران بد) و استنلی توچی (از مرد پادشاه و تغییرپذیرها (Transformer4))  در این فیلم ایفای نقش نموده‌اند. باتوجه به فیلم‌های سابق بازیگران این فیلم که اشاره شد پی می‌بریم، که با ستارگان محبوبی در این فیلم مواجه  هستیم.

kate beckinsale jolt 01 700x400 1

این فیلم در رسانه IMDB امتیاز 6.3 از 10 را به خود اختصاص داده است. درصد رضایت کاربران گوگل برای Jolt تا این لحظه 87 درصد می‌باشد.  لازم به ذکر است که تماشای این فیلم برای افراد زیر 17 سال توصیه نمی‌شود. در ادامه مطلب با نگاهی به داستان فیلم تکان Jolt) 2021) همراه روکیدا باشید.

فیلم جولت 2021 JOLT

نگاهی به داستان جذاب و اکشن فیلم تکان 2021 (جولت-Jolt)

داستان فیلم تکان 2021 (جولت-Jolt) روایت زندگی لیندی (کیت بکینسل) دختری زیبا و خندان است که از یک بیماری عصبی نادر و غیرقابل درمان رنج می‌برد. بنظر می‌رسند بیماری او مادام العمر خواهد بود. این شرایط باعث می‌شود او ناگهانی خشمی پراکنده و بی‌دلیل را از خود نشان می‌دهد. همین بیماری منجر به شکست‌های بسیار در زندگی عشقی و عاطفی او شده  است. لیندی نتوانسته زندگی مشترکی تشکیل دهد یا حتی به تشکیل آن نزدیک شود! تا اینکه بالاخره روزی عاشق خواهد شد و معشوق‌اش او را با شرایطش می‌پذیرد.

medium 2021 06 30 e3768d603e

برا اساس آزمایشات سازمانی راه معالجه او استفاده از نوع خاصی شوک است. اینکه هدف اصلی و پشت پرده این آزمایشگاه و سازمان چیست مشخص نیست. شوک الکتریکی بجای درمان او قدرت و دقت لیندی را چندین برابر می‌کند. او خشن‎‌تر خواهد شد. با اختلالی که برایش ایجاد شده ناخواسته منجر به کشته شدن تنها معشوقه‌اش می‌شود. همین زمینه ساز خشم بیشتر او و  انتقام خشن و هیجان‌انگیز لیندی خواهد شد. بیماری عصبی او حالا بعد از شوک و دستگاهی که برای درمکان همراه اوست به یک قدرت منحصر بفرد تبدیل شده است! لیندی  با قالب شخصیت شوخ کیت بکینسل بهترین ترکیب روی پرده نمایش سینما‌ها خواهند بود. این فیلم جذاب را از دست ندهید.

jolt amazon prime

منبع: empireonline.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید