معرفی فیلم سفر دریایی جنگل 2021 Jungle Cruise: روایت جذاب دیزنی از ماجراجویی در جنگل با حضور دواین جانسون متخصص این سبک!

توسط امیر بلادی
معرفی فیلم سفر دریایی جنگل 2021 (Jungle Cruise)

فیلم سفر دریایی جنگل  محصول سال 2021 در ژانر ماجراجویی، کمدی، اکشن و هیجان‌انگیز لحظات پر چالش و شادی را به تصویر خواهد کشید. این فیلم برگرفته از سری کتاب‌های کمپانی دیزنی با همین نام (سفر دریایی جنگل) خاطرات نوستالژی و کلاسیک را با هیجان زیاد زنده خواهد کرد. تا این لحظه مخاطبان زیادی مشتاق دیدن این فیلم شده‌اند.

492433 m1533169267

حضور دواین جانسون (راک) و امیلی بلانت (از یک مکان آرام 2) توجهات را بیشتر به این فیلم جلب کرده است. روایت یک سفر با قایق در رودخانه‌های جنگل و فضای پارک دیزنی لند با انواع حیوانات خطرناک و جذاب و اتفاقی فراطبیعی! چالش‌های ناگهانی و عجیب که در مسیر این ماجراجویی جذاب شما را تنها نخواهد گذاشت. در ادامه مطلب با معرفی و بررسی فیلم سفر دریایی جنگل 2021 همراه روکیدا باشید.

E5JMRdbWEA4UCn

معرفی فیلم سفر دریایی جنگل 2021 (Jungle Cruise)

فیلم سینمایی سفر دریایی جنگل (Jungle Cruise)  به کارگردانی جوم کالت سرا  تلاش کرده تا اثار کلاسیک دیزنی را در قالب فیلمی  جذاب به تصویر بکشد. ازدیگر فیلم‌های محبوب این کارگردان می‌توان به فیلم آب‌های کم عمق (The Shallows) اشاره نمود که در ژانر بقا پرداخته شده بود.

555508 m1585771879

دواین جانسون در نقش کاپیتان فرانک ولف، امیلی بلانت در نقش لیلی، ادگار رامیرز در نقش آگوئر، جیمز پلمونز، جک وایت‌هال و ورنیکا فالکون، در این فیلم ایفای نقش نموده‌اند.  این فیلم به صورت سراسری 30 جولای 2021 منتشر خواهد شد. برنامه زمانی زودهنگام‌تر در کشورهای مختلف نیز برای اکران از 24 جولای آغاز خواهد شد. جان رکوا قلم نویسندگی این فیلم‌نامه را در دست داشته است.  کمپانی والت دیزنی فیلم سفر دریایی جنگل را با مناظر زیبا و یک ماجراجویی بسیار شاد و هیجان‌انگیز تولید کرده است. در ادامه مطلب با نگاهی به داستان این فیلم همراه روکیدا باشید.

jack

نگاهی به داستان فیلم سفر دریایی جنگل 2021 (Jungle Cruise)

داستان فیلم سفر دریایی جنگل در قرن بیستم صورت می‌گیرد. زمانی که گروهی برای پیدا کردن درختی شفا بخش راهی سفر و ماموریتی در رودخانه‌های جنگل می‌شوند. دواین جانسون که در نقش کاپیتان قایق کوچک آن‌هاست با امیلی بلانت (لیلی) و جک وایت‌هال (مک) در این ماجراجویی همراه می‌شود. لیلی که پژوهشگر است در موضوع جادویی بودن این درخت بسیار تحقیق کرده است. در این مسیر قبل از شروع ماجراجویی برخی می‌خواهند او را از رسیدن به اهدافش باز دارند. اما لیلی بسیار زیرک است! او راه فرار را خوب می‌داند.

 

معرفی فیلم سفر دریایی جنگل 2021 (Jungle Cruise)

لیلی با پیدا کردن ماهرترین ناخدای رودخانه مربوط به آن جنگل جادویی برای امنیت اطمینان حاصل می‌کند. دواین جانسون (کاپیتان فرانک ولف)  با دریافت پیشنهاد مقدار زیاد پول از سوی لیلی می‌پذیرد تا او را در این ماجراجویی همراهی کند. جدا از ماجراجویی و هیجان لحظات کمدی بسیاری در این فیلم همراه شما خواهد بود. همه چیز زیبا باقی نخواهد ماند؛ رازی تاریک و وحشتناک  که انتظارش را ندارند آنان را غافلگیر خواهد کرد!

Jungle Cruise Movie 720x340 1

سفری به قلب جنگل‌های آمازون و هیجانی که لحظه به لحظه بیشتر خواهد شد! حیواناتی خطرناک در این ماجراجویی عجیب و پرچالش مانع آن‌ها خواهند شد. این تمام دردسری که با آن  روبرو هستند نیست! قبایل  مختلف ساکن منطقه در کنار رازی عجیب و غیر طبیعی که در جنگل نهفته است مسیر آنان را سخت‌تر خواهد نمود. امکان ندارد دواین جانسون حضور داشته باشد و سکانس اکشن نبینیم! دواین جانسون را در این فیلم با ایندیانا جونز می‌توان مقایسه نمود! اگر به ماجراجویی در جنگل علاقه‌مندید این فیلم را از دست ندهید.

jungle

منبع: movieinsider.com

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید