معرفی فیلم هیجان‌انگیز و دلهره‌آور آسمان سرخ خون: مادر برای محافظت از فرزندش راز وحشتناکش را فاش خواهد کرد!

توسط امیر بلادی
فیلم آسمان سرخ خون 2021 (Blood Red Sky)

فیلم آسمان سرخ خون (Blood Red Sky) در ژانر ترسناک،راز آلود و هیجان‌انگیز ایده نوین و تازه‌ای را به جهان فیلم‌های خون آشامی افزوده و به شدت خبرساز شده است. در سال‌های اخیر با افزایش فیلم‌های با محوریت موضوع خون آشام‌ها  برخی سوژه و ایده‌ها کلیشه‌ای و تکرای شده‌اند. فیلم آسمان سرخ خون محصول سال 2021 شروع ایده جدیدی را الهام بخش خواهد شد. روایت احساس خطر یک مادر در محافظت از پسرش در یک حمله تروریستی که منجر به افشای راز تاریک درونش خواهد شد.

معرفی و بررسی فیلم آسمان سرخ خون 2021 (Blood Red Sky)

بر اساس تیزر، اطلاعات و اخبار  در دسترس از این فیلم مخاطبان فیلم‌های خون آشامی یا هیجان‌انگیز بسیار منتظر انتشار این فیلم شده‌اند. علاوه بر ایده جذاب بازی درخشان بازیگران فیلم، نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. در ادامه مطلب با معرفی و بررسی این فیلم ترسناک خاص که بزودی منتشر خواهد شد؛ همراه روکیدا باشید.

594142 m1623764498

معرفی و بررسی فیلم جذاب و هیجان‌انگیز   آسمان سرخ خون

فیلم آسمان سرخ خون در ژانر وحشت، راز آلود و هیجانی به نویسندگی و کارگردانی پیتر ثوروارت 24 جولای 2021 از نتفلیکس منتشر خواهد شد.  ترکیب بازیگران هالیوودی و محبوب این فیلم با ایفای نقش بی‌نقصشان   از دلایل خاص‌تر شدن آن نیز می‌باشد.

594145 m1623764723

پری باومایستر از سریال اخرین پادشاهی (The Last Kingdom)، دومینیک پورسل از سریال فرار از زندان (Prison Break)، الکساندر شیر از دزدان دریایی (Pirates of the Caribbean)، گراهام مک تاویش از بیگانه (Outlander) و هابیت (The Hobbit) بازیگران اصلی و بسیار مشهور این فیلم می‌باشند.

download 1

هیجان فیلم بعد از گذشت 5 دقیقه آغاز خواهد شد.  این روند در تمام طول مدت فیلم شما را تنها نخواهد گذاشت. روایت تلاش برای زنده ماندن و بقا در یک پرواز که هر لحظه اوج می‌گیرد. شاید احساس کنید دیگر بیشتر از این هیجانی وجود نخواهد داشت؛ اما همان لحظه تیم سازنده شگفتی دیگری در نظر گرفته است.  طراحی و تولید این فیلم هیجان‌انگیز و دلهره‌آور به نحوی بوده که آن را حتی باتوجه داستانی تخیلی (حضور خون آشام) باور پذیر کرده است!

معرفی و بررسی فیلم آسمان سرخ خون 2021 (Blood Red Sky)

به‌طور کلی فیلمی سرشار از هیجان و شگفتی که قطعا ارزش دیدن را دارد  در راه است. فیلم آسمان سرخ خون حتی باتوجه به اطلاعات کمی که از آن منتشر شده، بسیار خبرساز ظاهر شده است. در ادامه مطلب با نگاهی به داستان این فیلم جذاب همراه روکیدا باشید.

AAAABb5GEzCpK2Wpn Wlzi6XBw5cmPco8GVrpYW 8v22kL92oG0VCt plnnC67SQKmHr5zTG 4ATTegl4WzDHLO1DrjxPX9y 1

نگاهی به داستان فیلم دلهره‌آور آسمان سرخ خون 2021 (Blood Red Sky)

داستان فیلم آسمان سرخ خون پرواز شبانه نادجا (پری باومایستر) و پسرش الیاس (کارل آنتون کوچ) از آلمان به نیویورک آمریکا  برای معالجه بیماری نادجا را روایت می‌کند. نادجا از بیماری مشکوک و مرموزی رنج می‌برد که باید، مدام داروهایی معجون مانند را مصرف یا تزریق کند. ظاهرا تنها پزشکی که  توانایی معالجه، یا کمک به او را دارد، در نیویورک است. با شروع پرواز گروهی تروریست هواپیما را می‌ربایند و اصلا رحم ندارند. با خشونت حاضرند جان تک تک مسافران را بگیرند!

معرفی و بررسی فیلم آسمان سرخ خون 2021 (Blood Red Sky)

این هواپیما ربایی گسترده معاوضه جان مسافران که حالا گروگان شده‌اند را با درخواست گروگان‌گیرها به همراه دارد. هواپیماربایان از راز تاریک درون وجود نادجا خبر ندارند! او برای محافظت از پسرش پس از تیر خوردن بازخواهد گشت و این بار راز خود را فاش خواهد کرد. او یک خون آشام وحشتناک است! شبیه هیچ خون آشامی (یا خون اشام‌هایی که در خاطرات خون آشام بوده‌اند) جذاب یا زیبا نیست. او وحشتناک و باورپذیرتر از آنان خواهد بود. با دزدیده شدن پسرش دیگر هیچ چیز را جز نجات او نخواهد شناخت. آسمان سرخ خون، این فیلم به شدت هیجان‌انگیز را از دست ندهید!

LRBRS7 thumb 700xauto 236254

منبع: nightmarishconjurings.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید