آشنایی با فیلم خوک 2021: بازی درخشان نیکولاس کیج در فیلمی انتقام جویانه!

توسط امیر بلادی
فیلم خوک 2021 (Pig)

فیلم خوک محصول سال 2021 به زودی منتشر خواهد شد. با توجه به اطلاعات کم در دسترس از این فیلم و تیزرهای کمی که برای آن منتشر شده، نمی‌توان این فیلم را موقتا تحلیل جامع نمود.  به فاصله 19 روز تا اکران فیلم تیم روکیدا تصمیم دارد تا آشنایی مختصری به شما درمورد این فیلم که خبر ساز شده است بدهد. همراه روکیدا باشید.

فیلم خوک 2021 (Pig)

فیلم خوک 2021 (Pig)

نگاهی به فیلم خوک  2021 (Pig)

فیلم Pig به کارگردانی مایکل سارونسکی و نویسندگی ونسا بلاک در کنار او، از سال 2019 شروع به تولید کرده است. ونسا بلاک در تهیه‌کنندگی نیز حظور داشته است. فیلم خوک توسط کمپانی نئون منتشر خواهد شد. این فیلم در 16 جولای سال 2021 اکران خواهد شد.

فیلم خوک 2021 (Pig)

برخی معتقدند در این فیلم جان ویکی دیگر با ایفای نقش  نیکولاس کیج در حال ظهور است. این فیلم در ژانر درام و هیجانی طبقه ‌بندی می‌شود. داستان خوک زندگی یک شکارچی ترافل (نکولاس کیج) که تنها  در جنگل با بهترین دوستش که یک خوک است زندگی می‌کند را روایت می‌کند.

فیلم خوک 2021 (Pig)

کیج به شدت به این خوک وابسته است. روزی که خوک او را می‌ربایند، او برای پیدا کردنش به شهر پورتلند باز خواهد گشت. با برگشت او به شهری که  گذشته‌ای رها شده در آن داشته است، چالش‌ها  برای او بیشتر خواهند شد. او  بخاطر علاقه‌اش به خوکش از همه‌چیز می‌گذرد! برای انتقام مصمم و آماده خواهد شد. بازی درخشان نیکولاس کیج و داستان روانشناختی فیلم خوک آن را بسیار خبر ساز کرده است.  برخی این فیلم را در ژانر وحشت قرار داده و آن را فیلمی مناسب جامعه هنری می‌دانند نه برای عموم مردم!

فیلم خوک 2021 (Pig)

در این فیلم نیکولاس کیج، الکس ولف، آدام آرکین، نینا بلفورته، گرتچن کوربت، جولیا بری، داریوش پیرس، دیویس کینگ، تام والتون، شان تارژیتو، برایان ساترلند، دیوید کلن و الیاسا آنگواری ایفای نقش کرده‌اند. موسیقی متن این فیلم توسط پاتریک سودا ساخته شده‌است.

فیلم خوک 2021 (Pig)

نیکولاس کیج سال گذشته برای بازی درخشان خود در  فستیوال فیلم برلین برای این فیلم جایزه دریافت کرد.   این فیلم در اغلب بررسی‌ها عجیب و عمیق توصیف شده است. بنظر می‌رسد بعد از  تماشای فیلم خوک مدتی به فکر فرو خواهید رفت. این نشانه تماشای یک فیلم خوب است. سارونسکی  ذکر کرده، خوشحال است که توانسته ژانر عجیب و خاص را از سینمای کلاسیک مجددا زنده کند. باتوجه به این اخبار باید منتظر بود و دید این فیلم در عمل چه نکاتی برای ارائه خواهد داشت.

nicolas cage pig scaled 1

منبع: movieinsider.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید