رندرهای جدید آیفون ۱۲ طراحی بدون بریدگی نمایشگر را نشان می‌دهد

با آن که به راحتی شش ماه (یا حتی بیشتر) با معرفی نسل بعدی آیفون‌ها فاصله داریم، ولی کم‌کم حجم شایعات مربوط به پرچم‌دارهای بعدی اپل رو به افزایش است. منبع جدیدترین آن‌ها سایت Svetapple است که چند رندر از گوشی ظاهرا آیفون ۱۲ پرو منتشر کرده است.

بزرگ‌ترین نکته‌ای که با دیدن آن‌ها متوجه می‌شوید نبود نمایشگر است که اپل در سال ۲۰۱۷ با آیفون ایکس آن را به یک ترند تبدیل کرد.

رندرهای جدید آیفون 12 طراحی بدون بریدگی نمایشگر را نشان می‌دهد 2 - رندرهای جدید آیفون 12 طراحی بدون بریدگی نمایشگر را نشان می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اپل, آیفون 12 پرو, آیفون 12, آیفون

تمام قطعاتی که در حال حاضر در بریدگی قرار می‌گیرند در حاشیه بالایی گوشی جا داده شده‌اند. در این تصویر یک دیاگرام نشان می‌دهد دوربین مادون قرمز و حسگرهای همراه آن، پروژکتور نقطه‌ای و همچنین بلندگو و دوربین جلو ۱۲ مگاپیکسل در امتداد حاشیه بالایی پخش شده‌اند.

حواشی کناری و پایینی نیز در مقایسه با آیفون‌های فعلی ظاهر بزرگ‌تری دارند ولی خیلی زود است با توجه به این رندر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم.

رندرهای جدید آیفون 12 طراحی بدون بریدگی نمایشگر را نشان می‌دهد 1 - رندرهای جدید آیفون 12 طراحی بدون بریدگی نمایشگر را نشان می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اپل, آیفون 12 پرو, آیفون 12, آیفون

یک تصویر دیگر همچنین نشان می‌دهد شیار سیم کارت همچنان در سمت راست قرار دارد. این دستگاه همچنین گفته شده است طرفین تخت دارد تا مهر تایید شایعات قبلی باشد. اگر به یاد داشته باشید در اخبار قبلی گفته بودیم آیفون ۱۲ پرو ۶.۷ اینچی یک لرزشگیر دوربین جدید با جابه‌جایی حسگر خواهد داشت.

همچنین از شایعاتی صحبت کردیم که ادعا می‌کنند دو مدل پرو حسگرهای زمان پرواز سه‌بعدی خواهند داشت. کارشناسان می‌گویند آیفون‌های جدید به نمایشگرهای ۱۲۰ هرتز ProMotion و ۶ گیگابایت رم مجهز خواهند بود و از شبکه‌های mmWave 5G پشتیبانی می‌کنند.

منبع: gsmarena.com