با قابلیت‌های اتصالی Redmi K30 Pro آشنا شوید؛ محدوده بلوتوث تا ۴۰۰ متر!

اگر اخبار ما را دنبال کرده باشید می‌دانید گوشی Redmi K30 Pro ویژگی‌هایی مانند قابلیت فیلمبرداری ۸K، دوربین چهارگانه در پنل پشتی و یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۶۰ هرتز دارد.

حالا اکانت رسمی شرکت ردمی در شبکه اجتماعی ویبو چین جزئیات قدرت اتصالی این گوشی را نیز فاش کرده است.

برطبق یکی از این پوسترها، پرچم‌دار جدید ردمی به همراه بلوتوث ۵.۱ قابلیتی به اسم «فوق بلوتوث» خواهد داشت. این تصویر می‌گوید به کمک آن محدوده اتصال تا ۴۰۰ متر خواهد بود! محدوده اتصال بلوتوث ۵.۱ تنها ۲۴۳ متر است. به عبارت دیگر مهندسان ردمی موفق شده‌اند آن را به کمک Super Bluetooth تقریبا دو برابر کنند!

محدوده بلوتوث گوشی Redmi K30 Pro تا 400 متر خواهد بود 1 - با قابلیت‌های اتصالی Redmi K30 Pro آشنا شوید؛ محدوده بلوتوث تا 400 متر! - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Redmi K30 Pro, ردمی

هنوز مشخص نیست چطور گوشی موفق به این کار خواهد شد ولی بدون شک موقع رونمایی رسمی از این گوشی جزئیات آن اعلام می‌شود. این گوشی همچنین فناوری بلوتوث ۵.۱ را خواهد داشت تا زمان اتصال به دستگاه‌های بلوتوثی صدای بازی‌ها و فیلم‌ها به درستی و با تاخیر پایین همگام شود.

محدوده بلوتوث گوشی Redmi K30 Pro تا 400 متر خواهد بود 2 - با قابلیت‌های اتصالی Redmi K30 Pro آشنا شوید؛ محدوده بلوتوث تا 400 متر! - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Redmi K30 Pro, ردمی محدوده بلوتوث گوشی Redmi K30 Pro تا 400 متر خواهد بود 3 - با قابلیت‌های اتصالی Redmi K30 Pro آشنا شوید؛ محدوده بلوتوث تا 400 متر! - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Redmi K30 Pro, ردمی

برند چینی همچنین فاش کرده است ردمی K30 Pro قادر به اتصال همزمان به سه شبکه به کمک قابلیت ۵G MultiLink خواهد بود. کاربر به کمک آن می‌تواند برای حفظ اتصال ثابت اینترنت به یک شبکه وای‌فای ۲.۴ گیگاهرتز، یک شبکه وای‌فای ۵ گیگاهرتز و یک شبکه ۴G یا ۵G وصل شود که زمان بازی به صورت آنلاین بسیار مفید خواهد بود.

بی‌صبرانه منتظر ۲۴ مارس هستیم تا بیشتر با این گوشی آشنا شویم.

منبع: gizmochina.com