تصاوی رسانه‌ای دو گوشی P40 و P40 Pro هوآوی منتشر شد

تنها ۵ روز دیگر با زمان رونمایی از پرچم‌دارهای جدید هوآوی یعنی سری P40 فاصله داریم و طبیعی است حجم اخبار مربوط به آن‌ها زیادتر شود. روز گذشته دو گوشی P40 و P40 Pro را از نمای جلو به تصویر کشیدیم و حالا امروز «ایوان بلس» تصاویر رسانه‌ای این دو گوشی را منتشر کرده است که آن‌ها را در دو رنگ و از نمای عقبشان نیز نشان می‌دهد.

تصاوی رسانه‌ای دو گوشی P40 و P40 Pro هوآوی منتشر شد 2 - تصاوی رسانه‌ای دو گوشی P40 و P40 Pro هوآوی منتشر شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی P40 هوآوی, گوشی P40 Pro, هوآوی تصاوی رسانه‌ای دو گوشی P40 و P40 Pro هوآوی منتشر شد 1 - تصاوی رسانه‌ای دو گوشی P40 و P40 Pro هوآوی منتشر شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی P40 هوآوی, گوشی P40 Pro, هوآوی

دو مدل داخل این تصویر به رنگ مشکی و نقره‌ای هستند و مجددا نمایشگر کاملا خمیده مدل پرو مشخص است (ظاهرا حتی حواشی بالا و پایین خمیده هستند). همچنین در مقایسه با مدل استاندارد در پنل پشتی یک دوربین بیشتر دارد.

علاوه بر این اگر به یاد داشته باشید مشخصات دوربین مدل سوم یعنی P40 Premium را نیز منتشر کردیم که ممکن است اسم دیگری مانند P40 Pro Premium یا P40 Pro Premium Edition داشته باشد.

منبع: gsmarena.com