جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت چه قابلیتی دارد؟

به کمک قابلیت لنز اسنپ‌چت در گذشته می‌توانستید یک تجربه غوطه‌وری جالب درست کنید ولی جدیدترین فیلتر این رسانه اجتماعی عملا جهان اطراف کاربر را تغییر می‌دهد.

شرکت اسنپ از لنزهای «تغییر زمین» رونمایی کرده است که زمین را به یک توده گداخته مواد آتشفشانی یا گودال آب تبدیل می‌کند. به عبارت دیگر مانند زمانی که هشت ساله بودید می‌توانید وانمود کنید روی گدازه‌های آتشفشانی راه می‌روید.

1739snapchat floor lava filter image 1004x365 1 - جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت چه قابلیتی دارد؟ - واقعیت افزوده, اینستاگرام, اسنپ چت

هر دو فیلتر جدید با کمک یادگیری ماشینی هندسه زمین را درک می‌کنند و به استفاده از جلوه‌های ویژه مانند بازتاب‌های ساختمان‌های اطراف کاربر کمک می‌کنند.

این فیلترها براساس جلوه‌هایی از لنزهایی مانند کودک و ماشین زمان ساخته شده‌اند. به عنوان مثال می‌توانید برای نشان دادن شدت داغی یک محل از آن‌ها استفاده کنید. آن‌ها همچنین نشان می‌دهند چقدر استفاده از فناوری واقعیت افزوده در گوشی‌های هوشمند پیشرفت کرده است.

همچنین اسنپ‌چت به کمک آن‌ها در مقایسه با اینستاگرام ویژگی‌های خود را بیشتر توسعه داده است، حداقل تا زمانی که رقیب آن تصمیم به مقابله بگیرد.

منبع: engadget.com