روکیدا
موبایل و تبلت گجت ها

نمونه تصاویر دوربین گلکسی اس ۲۰ و اس ۲۰ اولترا منتشر شد

همانطور که می‌دانید ساعاتی پیش سامسونگ از سری پرچم‌دارهای جدید سامسونگ خود یعنی گلکسی اس ۲۰ رونمایی کرد و حالا نمونه تصاویر دوربین این گوشی‌ها منتشر شدند.

این تصاویر به لطف یکی از کاربران سایت XDA Developers به اسم مکس واینباخ در توئیتر منتشر شده است و تصویری که با حالت عکاسی در شب دو گوشی گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۱۰ گرفته شده‌اند را مقایسه می‌کند. ظاهرا این تصاویر در شب در یک حیاط پشتی گرفته شده‌اند.

گلکسی اس ۲۰ تصویری با سطح نوردهی به مراتب بهتر و جزئیات بیشتر ثبت می‌کند. همچنین این گوشی ظاهرا مانند گوشی‌های پیکسل گوگل نوعی الگوریتم حذف رنگ زرد دارد (تمامی خانه‌ها در عکس سفید هستند).

مقایسه نظیر به نظیر دیگر تصویری است که در محیط داخل گرفته شده است و کاملا مشکوک است. طبق گفته مکس تصویر اول توسط اس ۱۰ گرفته شده و مشخص است بهتر است. تصویر دیگر به نوعی سطح نوردهی کم دارد و الگوریتم کاهش نویز شدیدی به کار گرفته شده است تا حدی که خبری از جزئیات ریز نیست.

علت این تصویر بد می‌تواند بخش نرم‌افزاری پیش از عرضه گوشی باشد. دو تصویر نهایی با دوربین گلکسی اس ۲۰ پلاس گرفته شده‌اند. تصویر اول با دوربین اصلی این گوشی و دومی با زوم هیبرید ۳۰ برابر گرفته شده است (یا با دوربین اصلی یا لنز تله‌فوتو).

تصویر اول بی‌نظیر است. جزئیات پیچیده مانند بخش جلوی جعبه Sega Genesis بسیار خوب افتاده‌اند. مقداری پارازیت در تصویر دیده می‌شود ولی برای زمان عکاسی در محیط داخل طبیعی است.

تیم روکیدا بعدا زمان نقد این گوشی‌ها بهتر کیفیت دوربین آن‌ها را بررسی خواهد کرد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

گوشی Xperia 10 II سونی یک میان‌رده قدرتمند خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

گوشی Xperia 1 II و اکسپریا پرو سونی معرفی شدند

محمد امین نعمتی

در تقابل غول‌های جدید شیائومی کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

محمد امین نعمتی

تصویر زنده وان‌پلاس ۸ پرو منتشر شد

محمد امین نعمتی

آیا دوربین گوشی OnePlus 7T Pro در حد گلکسی اس ۱۰ است؟

محمد امین نعمتی

سامسونگ نمایشگر شیشه‌ای تاشو خود را به سایر شرکت‌ها خواهد فروخت

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟