روکیدا
موبایل و تبلت گجت ها

چرا وان‌پلاس گوشی OnePlus 7T Pro 5G را معرفی نکرد؟

با توجه به این که سال ۲۰۱۹ تاریخ ابتدایی ورود به عصر ۵G است، جای شگفتی دارد که برند وان‌پلاس دومین گوشی ۵G خود را رونمایی نکرد. این شرکت در ماه ژوئن از اولین گوشی ۵G خود به اسم OnePlus 7 Pro 5G پرده برداشت که جزو یکی از معدود گوشی‌های پشتیبان از استاندارد جدید در اروپا بود.

اما نکته جالب‌تر این است که در مراسم معرفی OnePlus 7T Pro مدل ۵G آن غایب بود.

حالا مدیر ارشد اجرایی این شرکت آقای پیتر لائو در گفتگو با رسانه توضیح داده است که «این شرکت برای عرضه دومین دستگاه ۵G فرصت کافی نداشته است.»

او گفته است «این قضیه ربطی به سری پرو یا T یا هر دستگاه دیگری که یقینا باید قابلیت ۵G داشته باشد ندارد. بیشتر در مورد شرایط و فرصت مناسب برای ساخت یک دستگاه ۵G است.»

لائو اشاره کرده است در ادامه مسیر یکی از قابلیت‌های اصلی پرچم‌دارهای این شرکت در سال ۲۰۲۰ پشتیبانی از ۵G خواهد بود ولی او نگفت آیا سری وان‌پلاس ۸ چنین امتیازی خواهند داشت یا خیر.

هنوز در مورد گسترش جهانی شبکه ۵G قطعیت وجود ندارد و همین قضیه باعث شده است تولید یک گوشی ۵G از سوی بعضی از شرکت‌ها به تاخیر بیافتد. بعضی از بازارهای مهم برای وان‌پلاس مانند هند انتظار می‌رود فاقد پشتیبانی از شبکه ۵G باشند که روی برنامه‌های ۵G این شرکت تاثیر مهمی خواهد گذاشت.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

گوشی گلکسی A11 سامسونگ رقیب جدید محصولات پایین‌رده خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

آیا مدل لایت تبلت گلکسی تب اس ۶ سامسونگ در راه است؟

محمد امین نعمتی

مدل جدید گلکسی اس ۱۰ لایت چه تغییری می‌کند؟

محمد امین نعمتی

نوکیا با گوشی ساده جدید خود یاد مدل XpressMusic را زنده می‌کند؟

محمد امین نعمتی

گوشی Xperia 10 II سونی یک میان‌رده قدرتمند خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

گوشی Xperia 1 II و اکسپریا پرو سونی معرفی شدند

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟