سامسونگ تغییر سیستم عامل ساعت‌های هوشمند خود را تایید کرد

سامسونگ تغییر سیستم عامل ساعت‌های هوشمند خود را تایید کرد

نایب رئیس و رئیس بخش توسعه نرم‌افزار سامسونگ «Janghyun Yoon» با انتشار یک بیانیه تایید کرده است که نسل بعدی ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ به جای سیستم عامل تایزن از Wear OS گوگل استفاده خواهند کرد.

تایید این خبر پس از ماه‌ها شایعه و فرضیه بوده است که ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسید، ولی با گذشت زمان جدی‌تر شد. آقای Yoon اطلاعات مشخصی نداده است که کدام ساعت‌های هوشمند سامسونگ در صف انتظار چنین تغییری هستند، ولی در ادامه گفته است که دستگاه‌های فعلی با سیستم عامل تایزن از زمان عرضه محصول تا 3 سال پشتیبانی خواهند شد.

سامسونگ تغییر سیستم عامل ساعت‌های هوشمند خود را تایید کرد

در اخبار قبلی نیز گفتیم سامسونگ در حال ساخت دو ساعت هوشمند به اسامی گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ اکتیو 4 است که فاقد ویژگی اندازه‌گیری قند خون هستند.

گلکسی واچ 4 (در دو اندازه 42 و 46 میلی‌متری) و گلکسی واچ اکتیو 4 (در دو اندازه 40 و 42 میلی‌متری) باید به‌زودی با رابط کاربری One UI در کنار Wear OS با پشتیبانی از بسیاری از اپلیکیشن‌های شخص ثالث به بازار آیند.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *