مشخصات دو گوشی جدید سری Reno6 Pro اوپو لو رفت

مشخصات دو گوشی جدید سری Reno6 Pro اوپو لو رفت

به رونمایی از سری Reno6 اوپو روزبه‌روز نزدیک‌تر می‌شویم و امروز یکی از لودهندگان چینی مشخصات دو گوشی هوشمند Reno6 Pro و +Reno6 Pro را فاش کرد.

به گفته او، مدل غیر پلاس از چیپست دایمنسیتی 1200 استفاده خواهد کرد، گرچه مدل ممتازتر خانواده مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 870 خواهد بود.

تصویر زیر تفاوت مشخصات این دو گوشی را نشان می‌دهد.

مشخصات دو گوشی جدید سری Reno6 Pro اوپو لو رفت

فناوری نمایشگر اشاره نشده است، اما به احتمال خیلی زیاد سوپر آمولد خواهد بود. چون دو گوشی قبلی سری Reno چنین نمایشگرهایی داشتند. دوربین‌ها نیز شبیه به سری Reno5 خواهند بود، در حالی که مدل رنو 6 پرو به جای باتری 4350 میلی‌آمپر ساعت نسل قبل خود، یک باتری 4500 میلی‌آمپر ساعت خواهد داشت.

سری Reno جزو میان‌ده‌های اوپو محصوب می‌شود و این شرکت هر 6 ماه یک مرتبه آن‌ها را به‌روزرسانی خواهد کرد. این بازه زمانی ممکن است کوتاه برسد، ولی چنین استراتژی به این شرکت چینی کمک کرده است در جهان به چهارمین شرکت بزرگ تولیدکننده گوشی همراه تبدیل شود و در چین رتبه اول را در این زمینه به دست آورد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *