طراحی گوشی C20A ریلمی فاش شد

طراحی گوشی C20A ریلمی فاش شد

همان‌طور که قبلا گزارش دادیم، ریلمی روز گذشته اعلام کرد از گوشی C20A در 13 می در بنگلادش رونمایی خواهد کرد و مشخصاتی مانند یک نمایشگر 6.5 اینچی و باتری 5000 میلی‌آمپر ساعت دارد.

این شرکت حالا تایید کرده است این گوشی هوشمند مجهز به چیپست هلیو G35 خواهد بود که در دو مدل C20 و C21 نیز استفاده می‌شود.

ریلمی همچنین در یک ویدئوی تبلیغاتی طراحی C20A را فاش کرده است و تایید می‌کند این گوشی هوشمند حداقل به دو رنگ آبی و مشکی به دست کاربر خواهد رسید.

گوشی C20A ریلمی شبیه به C20 است. این گوشی یک نمایشگر با بریدگی قطره‌ای شکل دارد و روی پنل پشتی آن یک دوربین دیده می‌شود. این گوشی همچنین باتری و نمایشگر مشابه با مدل مذکور دارد و انتظار داریم دقت نمایشگر نیز یکسان باشد.

مشخص نیست چه تفاوتی بین دو مدل C20A و C20 وجود دارد ولی از آن جایی که مدل دوم در بازار بنگلادش وارد نشده بود، احتمالا C20A همان گوشی ولی با اسم مشابه برای این کشور است.

امیدواریم با توجه به نزدیک شدن به 13 می، اطلاعات واضح‌تری از این موضوع به دست آوریم.

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *