آپدیت جدید Fitbit Charge 4 با ویژگی‌های جالب

فیبیت

Fitbit Charge 4 دومین بروزرسانی مهم خود را  منتشر می‌کند. در حالی که تمرکز آپدیت قبلی بر موضوع موقعیت یابی بود، این به روز رسانی جدید درباره اطلاعات سلامت است، زیرا چند ویژگی Fitbit Sense به این محصول اضافه می کند.

در حال حاضر Charge 4 مطالب مناسب را از سنسور SpO2 اش روی دستبند هوشمند نشان می دهد. می توانید از امکان جدید ساعت، صفحه اکسیژن خون استفاده کنید و این موضوع را تحت نظر داشته باشید. همچنین، اکنون دستبند دمای پوست شما را چک می کند (کاری که تاکنون فقط ساعت عالی Sense می توانست انجام دهد).

آپدیت جدید Fitbit Charge 4

ویژگی‌های آپدیت جدید Fitbit Charge 4

حتی خبر بهتر این است که Fitbit قابلیت Health Metrics را برای کاربران Charge 4 ،Versa 2 و Inspire 2 رایگان می کند. قبلا برای مشاهده اطلاعات دقیق بیومتریک (که اکنون شامل تنفس و تنوع ضربان قلب است) به اشتراک Fitbit Premium نیاز داشتید.
البته ذکر این نکته ضروری است که اگر شما کاربر رایگان باشید فقط می توانید اطلاعات هفته گذشته را ببینند. اما اگر هزینه Premium را پرداخت کنید که این مبلغ چیزی حدود 10 دلار در ماه یا 80 دلار در سال است، می توانید اطلاعات ماه گذشته را ببینید.
برنامه Fitbit همچنین می تواند سطح گلوکز شما را نیز آنالیز کند. البته شما باید آن را به صورت دستی وارد برنامه کنید زیرا Fitbit فعلا دستگاهی برای آنالیز خودکار سطح گلوکز در نظر نگرفته است. با این وجود، این یک کار مفید خواهد بود زیرا به کاربران کمک می کند تا با گذشت زمان متوجه الگوها شوند.
در همین حال، Fitbit در حال توسعه قابلیت ECG برای صاحبان Sense است. اکنون می توانید از این امکان در کانادا، نیوزیلند و ایالات متحده استفاده کنید. قبلا این امکان در اختیار ایالات متحده و مناطق منتخب اروپا و آسیا قرار بود.

منبع: m.gsmarena.com

آواتار فاطمه شیردل

توسط فاطمه شیردل

نویسنده و مترجم با پنج سال سابقه کار حرفه‌ای! عاشق یادگیری و نویسندگی...

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *