چگونه بدون آیتونز یا کامپیوتر، یک آهنگ را به عنوان زنگ گوشی آیفون انتخاب کنیم؟

چگونه بدون آیتونز یا کامپیوتر، یک آهنگ را به عنوان زنگ گوشی آیفون انتخاب کنیم؟

زنگ گوشی آیفون

همه ما دوست داریم که آهنگ مورد علاقه خود را به عنوان زنگ گوشی خود بشنویم. آیفون آهنگ های زیادی را در آرشیو آیتونز دارد. کاربران می توانند هر آهنگی که دوست داشتند را از آیتونز انتخاب کنند و به عنوان زنگ گوشی آیفون استفاده کنند.

اما آیا می توان بدون استفاده از آیتونز، یک آهنگ را به عنوان زنگ گوشی استفاده کرد؟ بله، شما می توانید آهنگ مورد علاقه خود را به عنوان زنگ گوشی آیفون خود انتخاب کنید.

Ringtone in iPhone

شما می توانید آهنگ مورد علاقه خود را بدون آیتونز به عنوان زنگ انتخاب کنید، اما فرآیند آن کمی پیچیده است. شما اول باید یک زنگ گوشی را با استفاده از آهنگ مورد علاقه خود تولید کنید. سپس باید آن فایل را در گوشی خود ذخیره کنید. در مرحله بعد می توانید آن را به عنوان زنگ گوشی آیفون به کار ببرید.

چگونه بدون آیتونز یا کامپیوتر، یک آهنگ را به عنوان زنگ گوشی آیفون انتخاب کنیم؟

برای ساختن زنگ گوشی آیفون، به چند چیز در گوشی خود نیاز دارید. این شامل فایل موسیقی مورد نظر و یک برنامه برش فایل های MP3 می شود. سپس باید فایل صوتی را در حافظه گوشی ذخیره کنید.

ساختن فایل برای زنگ گوشی آیفون

شما می توانید از هر برنامه mp3 cutter به دلخواه خود استفاده کنید. حتی برنامه های آنلاین برای برش فایل های MP3 وجود دارد.

در اینجا، ما از برنامه ای به نام Mp3 Cutter – M4a, Music Cutter استفاده کردیم. همه برنامه های برش فایل های MP3، رابط کاربری مشابهی دارند.

زنگ گوشی آیفون

ابتدا در این برنامه، فایل صوتی مورد نظر را از روی حافظه انتخاب کنید. سپس بخشی را که می خواهید به عنوان زنگ گوشی آیفون انتخاب کنید را ببرید. این بخش نباید بیشتر از 30 ثانیه باشد. پس از انجام این کار، آن را با نام RINGTONE 1 ذخیره کنید.

انتخاب فایل صوتی به عنوان زنگ گوشی آیفون

بخش فایل ها را باز کنید و به محل فایل ذخیره شده بروید. انگشت خود را روی فایل نگه دارید و سپس به ترتیب گزینه های زیر را انتخاب کنید:

Share > Ringtone > Continue

ringtone 1 را انتخاب کنید و سپس:

ringtone 1 > Export > ok

با این کار، شما فایل خود را با موفقیت ایجاد کرده اید. حالا که فایل نهایی را به دست آوردید، فقط کافیست که وارد بخش تنظیمات شوید:

Settings > Sounds and Haptics > Ringtones

در این بخش، همه فایل های زنگ را خواهید یافت. فایلی که خودتان ساختید هم در این بخش وجود خواهد داشت. فقط کافیست آن را به عنوان زنگ گوشی انتخاب کنید.

آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *