گوگل مپس چگونه مسیر دوچرخه و خودرو را با حمل و نقل عمومی ادغام خواهد کرد؟

گوگل مپس روشی را جهت ادغام مسیر دوچرخه و خودرو با حمل و نقل عمومی، ارائه خواهد داد

گوگل مپس

به دلیل سایه منحوسی که ویروس کرونا بر زندگی مردم جهان انداخته، بسیاری از مردم هنوز به محل کار خود نمی روند. اما اکنون گوگل مپس گزینه های بیشتری را برای بازگشت به خانه ارائه می دهد که امن تر هستند.

به گزارش 9to5Google، گوگل مپس گزینه ای را برای اتصال به حمل و نقل عمومی ارائه می دهد. به موجب این گزینه، مسیر یابی برخی وسایل نقلیه مانند دوچرخه و خودرو و موتور سیکلت، با امنیت بیشتری انجام می شود. این قابلیت شما را برای یافتن خلوت ترین محل پارک و سوار اتوبوس شدن راهنمایی می کند.

گوگل مپس روشی را جهت ادغام مسیر دوچرخه و خودرو با حمل و نقل عمومی، ارائه خواهد داد

گوگل مپس قرار است با برنامه های دیگر مانند تاکسی های آنلاین هم هماهنگ شود. در این صورت دیگر نیاز نیست برای مسیر یابی، بین برنامه مپس و برنامه تاکسی، جابجا شد.

البته هنوز مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به این برنامه اضافه خواهد شد، یا این که آیا نیاز به هزینه اضافی دارد یا خیر. اما دور از ذهن نیست که به زودی این قابلیت را ببینیم. پیش از این هم شرکت های مدیریت تاکسی های آنلاین، گزینه های مشابهی را پس از شیوع بیماری ارائه داده اند و بدون شک، گوگل هم نمی خواهد از غافله عقب بماند.

آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *