گوشی nova 6 5G هوآوی در راه است؛ مجهز به دوربین سلفی دوگانه

huawei nova 5T Color Blue

براساس تصویری که ظاهرا برای گوشی nova 6 5G است عضو جدیدی به سری nova هوآوی اضافه خواهد شد. در حال حاضر سری nova 5 هوآوی 6 گوشی دارد و بنابراین به نظر ما nova 6 5G تنها گوشی سری جدید nova 6 نخواهد بود ولی فعلا همین یک تصویر را در اختیار داریم.

nova 6 5G هوآوی در راه است؛ مجهز به دوربین سلفی دوگانه

nova 6 5G مانند 4 گوشی سری nova 5، یک نمایشگر حفره‌ای دارد. اما این مرتبه ظاهر این حفره قرصی شکل است تا دو دوربین سلفی درون آن جا گیرد. هنوز مشخص نیست این دوربین دوم یک ماژول زمان پرواز سه بعدی یا دو دوربین با طول کانونی متفاوت است.

در پنل پشتی سه دوربین را می‌بینیم که ماژول چهارم کنار آ‌ن‌ها زمان پرواز سه بعدی است. با دقت به این تصویر می‌توانید متن کنار دوربین را ببینید که نوشته است «دوربین هوش مصنوعی» ولی متاسفانه مشخصات دوربین‌ها را براساس آن نمی‌توان حدس زد.

گوشی‌های سری nova 5s با نمایشگر اولد به بازار آمده بودند در حالی که مدل معمولی nova 5، 5 Pro و به احتمال زیاد 6 5G از یک پنل نمایش ال‌سی‌دی استفاده می‌کنند. دلیل این ادعای ما وجود دکمه بزرگی در یک طرف گوشی شبیه به گوشی nova 5T است که احتمالا حسگر اثرانگشت را در خود دارد، در حالی که اگر نمایشگر اولد بود حسگر اثرانگشت زیر آن قرار می‌گرفت.

توسط این تصویر اطلاعات دیگری نمی‌توانیم به دست آوریم و امیدواریم طی هفته‌های آینده اخبار بیشتری از nova 6 5G منتشر شود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *