سامسونگ جزئیات به‌روزرسانی مهم اعضای خانواده گلکسی اس 10 خود را توضیح می‌دهد

all 10

همانطور که در اخبار قبلی به اطلاع رساندیم در بخش‌هایی از اروپا یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای اعضای خانواده گلکسی اس 10 منتشر شده است که قابلیت‌های جدید و بسته امنیتی ماه سپتامبر 2019 را در خود دارد.

سامسونگ رسما با اعلام خبر انتشار این به‌روزرسانی، جزئیات قابلیت‌های جدیدی که در اختیار سری گلکسی اس 10 قرار می‌گیرند را توضیح داده است.

فریم‌ویر جدید قابلیت‌های دوربین گلکسی نوت 10 مانند AR Doodle و قابلیت فیلمبرداری فوکوس زنده را به سری گلکسی اس 10 می‌آورد. قابلیت دوم به کاربر اجازه می‌دهد افکت‌های بوکه را به ویدئوهای ضبط شده با دوربین عقب و جلو اضافه کند.

سامسونگ جزئیات به‌روزرسانی مهم اعضای خانواده گلکسی اس 10 خود را توضیح می‌دهد

این به‌روزرسانی همچنین حالت عکاسی در شب را به دوربین جلو اضافه می‌کند و شامل قابلیت لرزشگیر Super Steady Video می‌شود. جدا از آن، یک ویرایشگر داخلی ویدئو به اپلیکیشن گالری سامسونگ اضافه خواهد شد که به کاربر اجازه ویرایش ویدئوها و ترکیب چند کلیپ با یکدیگر را می‌دهد.

از این قابلیت همچنین می‌توان برای تنظیم سرعت بازپخش یک ویدئو و اضافه کردن موسیقی پس‌زمینه و زیرنویس به آن استفاده کرد.

فریم‌ویر جدید جدا از قابلیت‌های دوربین نسخه‌های بهتر اپلیکیشن‌های Messages و Samsung Pass را در خود دارد. همچنین به همراه آن پشتیبانی از Samsung Dex و Windows to Link به سری اس 10 خواهد آمد.

سامسونگ این به‌روزرسانی را به صورت مرحله‌ای شروع کرده است بنابراین تا به دست تمامی کاربران اروپا برسد کمی طول می‌‎کشد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *