روکیدا
موبایل و تبلت

خداحافظ سیاهی دوربین سلفی: اولین استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر!

روکیدا - خداحافظ سیاهی دوربین سلفی: اولین استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر! - اوپو, دوربین, گوشی های هوشمند

در حالی که دنیای گوشی‎های هوشمند سریعا در حال عبور از راه‎حل بریدگی نمایشگر است و امروزه شرکت‎ها از دوربین‎های پاپ‎آپ یا حفره نمایشگر استفاده می‎کنند، شرکت اوپو در مسابقه طراحی یک گوشی تمام نمایشگر یک گام به جلوتر برداشته است.

امروز، معاون رئیس این شرکت برایان شن ویدئویی را به اشتراک گذاشت که یک نمونه اولیه از دستگاه در حال کاری را نشان می‎دهد که دوربین سلفی آن زیر نمایشگر قرار دارد. خیلی زود پس از آن حساب رسمی شرکت اوپو در توئیتر ویدئویی منتشر کرد که موقعیت جدید دوربین سلفی را در یک گوشی نشان می‎دهد و از هر نظر جالب است.

در این ویدئو ۱۵ ثانیه‎ای می‎توانیم ببینیم کاربر اپلیکیشن دوربین را باز می‎کند و چند عکس سلفی می‎گیرد. حسگر جدید در قسمت میانی بالای صفحه قرار گرفته است و چند ثانیه فلاش می‎زند، مشابه با چیزی که در گوشی‎های گلکسی اس ۱۰ سامسونگ در زمان جابه‎جایی به دوربین جلو می‎بینیم.

با آن که اطلاعات زیادی در مورد این گوشی یا تاریخ عرضه آن نمی‎دانیم، ولی معاون رئیس شرکت اوپو گفته است کیفیت چشمی چنین دوربین‎هایی همچنان نسبت به دوربین‎های معمولی سلفی پایین‎تر است و تکمیل این فرآیند کمی زمان می‎برد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

۶ نکته برای انتخاب یک گوشی با دوربین خوب

محمد امین نعمتی

بهترین گوشی های تاشو ۲۰۲۰: با آینده آشنا شوید

محمد امین نعمتی

۱۲ بازی آفلاین برتر ۲۰۲۰ برای آیفون

محمد آقاپور

سنسورهای هوش مصنوعی سونی چگونه آینده دوربین های موبایل را تغییر خواهند داد؟

محمد آقاپور

سامسونگ گلکسی A21s چه مشخصاتی دارد؟

محمد آقاپور

از آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟