تحلیل و بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان : پایان بازی یا EndGame + تریلر

اخیرا اولین پیش نمایش رسمی فیلم انتقام جویان : پایان بازی در فضای مجازی پخش شده که نکات مهم زیادی برای طرفداران این مجموعه فیلم‌ها عنوان کرده است. تحلیل و بررسی این پیش نمایش را در این مطلب بخوانید.

اخیرا با انتشار جدیدترین پیش نمایش از آخرین سری فیلم‌های محبوب انتقام جویان با نام پایان بازی، طرفداران این سری فیلم‌های ابر قهرمانی بیش از پیش تشنه دانستن سرانجام ابرقهرمان محبوب خود شده‌اند. در این پیش نمایش نکات مهمی نشان داده ‌می‌شود که سرنخ‌هایی از سرانجام شخصیت‌های محبوب مارول داده است اما بازهم موارد بسیار زیادی وجود دارد که تنها با دیدن فیلم می‌توانید متوجه آن شوید. بنابراین تا رسیدن دومین پیش نمایش  به تحلیل و بررسی نکات مهمی از اولین پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی دریافت کرده‌ایم خواهیم پرداخت.

تحلیل و بررسی اولین پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی

ابتدا تریلر فیم انتقام جویان ۴: پایان بازی را با هم می‌بینیم:

 

پایان غم انگیز سری قبلی این فیلم با نام جنگ بی پایان، طرفداران را در بهت و حیرت رها کرد و نمی‌دانستند بر سر قهرمان محبوبشان چه آمده است. در عین حال پیش نمایش اول هم به جای پاسخ دادن به این سوالات، باعث شد پرسش‌های بیشتری برای طرفداران به وجود بیاید، حال در این پیش نمایش دو دقیقه و سی ثانیه‌ای نکاتی فاش شده است که می‌توان سرنخی از ابرقهرمان‌های دوست داشتنی مارول را به ما بدهد و در عین حال سوالاتی مبهم را ذهن مخاطب به وجود بیاورد. پس بهتر است تا پیش از اکران این فیلم در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ به تحلیل و بررسی پیش نمایش‌ها اکتفا کنیم.

نکات فاش شده از پیش نمایش اول فیلم انتقام جویان : پایان بازی

در  این قسمت به بررسی نکات و سناریوهای احتمالی که با دیدن پیش نمایش ممکن است به ذهن برسد خواهیم پرداخت و امیدواریم به بخش کوچکی از سوالات شما پاسخ داده باشیم.

۱- تونی استارک، غمگین و رها شده در فضا

تونی استارک، غمگین و رها شده در فضادر آخرین سری اکران شده از فیلم انتقام جویان : جنگ بی پایان، دیدم که تونی استارک در فضا رها شد و از سرنوشت این مرد آهنین دوست داشتنی بی خبر بودیم. حال در این پیش نمایش که با حضور تونی استارک غمگین آغاز می‌شود می‌توان فهمید که او در فضا زنده مانده است. در این پیش نمایش تونی استارک سعی دارد با استفاده از کلاهش که باقی مانده لباس مرد آهنین است، پیغامی با این مضمون که « تنها و معلق ماندن در فضا بدون هیچ تعهد و کاری برای انجام دادن، بیشتر از آنچه به نظر بیاید، سرگرم کننده است»  و در نهایت می‌گوید : « پایان بخشی از بازی است» به پپر پاتز ارسال می‌کند. صدای غمگین و افسرده تونی استارک در فضایی که آب و غذای او تمام شده و ذخیره اکسیژنش رو به اتمام است، گویا خبر از پایان و استعفای مرد آهنین می‌دهد. در سری قبلی فیلم انتقام جویان دیدیم که تونی استارک، شاهد ناپدید شدن بسیاری از دوستانش از جمله، نگهبانان کهکشان، دکتر استرنج و مرد عنکبوتی بود و به احتمال زیاد این کشتی فضایی تنها امید و راه او برای بازگشتن به خانه بوده است. تونی استارک سعی کرد از لباس مرد آهنین که از ذرات نانوبات ساخته شده است، سفینه را بازسازی کند و اکنون این کلاه تنها راه برقراری ارتباط او با زمین است که ظاهرا کارآیی لازم را ندارد.

طرفداران مجموعه فیلم انتقام جویان یک سناریو برای این فیلم پیش بینی کرده‌اند که شاید پپر پاتز به صورت اتفاقی پیام تونی را دریافت کند و بتواند او را نجات دهد. خب چه چیزی بهتر از این؟ امیدوار هستیم این سناریو به حقیقت پیوسته و تونی استارک دوست داشتنی نجات یابد.

۲- بازگشت هاکای با نقشی جدید۲. بازگشت هاکای با نقشی جدید در سری قبل فیلم انتقام جویان : جنگ بی نهایت، هیچ اثری از هاکای یا شاهین چشم دیده نشد اما در این پیش نمایش در صحنه‌ای هاکای نشان داده می‌شود که گویا این مدت به دنبال تقویت قدرت‌های خود و بازگشتی قوی به صحنه بوده، گویا هاکای در ژاپن است و با چهره‌ای جدید که طرفداران کامیک بوک‌ها و مارول آن را به نام «رونین» می‌شناسند و بی صبرانه منتظر حضورش در فیلم انتقام جویان بودند، برگشته است. رونین بر خلاف هاکای کمتر از تیر و کمان استفاده می‌کند و بیشتر در شمشیر بازی مهارت دارد. در این تریلر دیده می‌شود که ناتاشا برای ملاقات با هاکای راهی ژاپن شده است. باید دید چه پیش خواهد آمد و این بازگشت ناگهانی چه تاثیری در روند فیلم انتقام جویان دارد.

۳- آنت من و نقش جدیدش

۳. آنت من و نقش جدیدش

در پایان غم انگیز فیلم انتقام جویان : جنگ بی نهایت، دیدیم که تنها چند لحظه مانده به از بین رفتن نیمی از دنیا، آنت من دوست داشتنی به درون قلمروی کوانتومی رفت و در آنجا گرفتار شد، اما در این پیش نمایش دیده می‌شود که آنت من توانسته بازگردد و ظاهرا نقش بسیار مهمی دارد و قصد نجات جان همه و افراد گروه انتقام جویان را دارد.

۴- بازنشستگی تانوس

۴. بازنشستگی تانوس

در پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی چیز زیادی از تانوس دیده نمی‌شود، اما زره تانوس که بر سر چوب مانند مترسک در زمینی زراعی قرار دارد را نشان می‌دهد. در فیلم انتقام جویان : جنگ بی پایان، تانوس از خستگی و آمادگیش برای بازنشسته شدن صحبت می‌کرد و دوست داشت مابقی عمرش را به زندگی عادی و ساده در یک زمین کشاورزی بگذراند. بهرحال این سوال پیش خواهد امد که تانوس چه نقش اساسی در این فیلم دارد و چه خواهد کرد، او که توانست ماموریت خود را با موفقیت به پایان برساند اکنون چه سرنوشتی خواهد داشت؟

۵- ظاهر جدید کاپیتان آمریکا

۵. ظاهر جدید کاپیتان آمریکا

در پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی ، کاپیتان آمریکای دوست داشتنی با ظاهری جدید وارد می‌شود، او ریش بلند خود را تمیز کرده و لباس‌های سیاهش را کنار گذاشته است و با ظاهری شبیه به کاپیتان آمریکای همیشگی در فیلم حضور یافته است. امیدوار هستیم کاپیتان آمریکای خوش تیپ و خوش قیافه بتواند از پس نقشه‌هایی که در پیش نمایش با ناتاشا درباره آن صحبت می‌کند بر بیاید و شاهد بازگشت تیم قوی و محبوب فیلم انتقام جویان باشیم.

چه سوالاتی برای ما پیش آمد ؟

در عین فاش شدن نکات مهمی از پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی ، سوالت مبهمی هم در این بار به وجود آمد که به شک و تردید طرفداران اضافه کرد.

۱- چرا تونی استارک تنها است؟

۱. چرا تونی استارک تنها است؟

همه کسانی که فیلم انتقام جویان : جنگ بی نهایت را دیده‌اند، می‌دانند که نبیولا تنها بازمانده حادثه هم به همراه تونی استارک در سفینه تیتان زنده ماند اما چرا الان اثری از نبیولا نیست و تونی استارک تنها است؟ در تریلر نبیولا در سفینه محافظان کهکشان است پس چرا خبری از تونی استارک نیست؟

۲- چه بلایی بر سر مابقی دنیا آمده است؟

دو دقیقه زمان زیادی نیست اما می‌توان از همین پیش نمایش دو دقیقه‌ای فهمید که بیش از نیمی از جمعیت دنیا از بین رفته‌اند. مردم چه خواهند کرد و چه بلایی بر سر امپراطوری واکاندا بدون پادشاهش خواهد آمد؟

۳- کاپیتان مارول چه نقشی دارد؟

۳. کاپیتان مارول چه نقشی دارد؟

شاید پرسیدن این سوال در حالی که کمپانی مارول در حال آماده شدن برای اکران فیلم مخصوص کاپیتان مارول و انتشار پیش نمایش دوم از این فیلم است، بیهوده باشد. اما در صحنه‌هایی از پیش نمایش دو دقیقه‌ای فیلم انتقام جویان : پایان بازی کاپیتان مارول نیز دیده می‌شود، حال سوال اینجاست که چرا و چطور کاپیتان مارول وارد صحنه می‌شود و چه خواهد کرد؟

فیلم کاپیتان مارول دو ماه زودتر از تاریخ اکران فیلم انتقام جویان : پایان بازی و  در اسفند ۱۳۹۷ اکران خواهد شد.

چیزی بیش از یک پیش نمایش

در صحنه‌هایی دیگر از پیش نمایش فیلم انتقام جویان : پایان بازی، تور خدای طوفان هم دیده می‌شود که با وجود قدرت بالایی که در فیلم قبلی با وجود سلاح جدید خود داشت اما گویا ترجیح داده در زمین بماند و در جایی شبیه به سلول است که امیدوار هستیم اتفاقات بدی برای او نیافتاده باشد. بهرحال آنتوی و جویی روسو کارگردان مجموعه فیلم‌های انتقام جویان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و لحظات دراماتیک و حساس زیادی را برای ما خلق کرده‌اند و به خوبی از پس مسئولیت ساخت صحنه‌های زیبا برای طرفداران برآمده‌اند.  با پیش نمایش پخش شده از این فیلم محبوب بیش از پیش سوالاتی در ذهن طرفداران پیش امده است که تنها با دیدن آخرین قسمت از این فیلم و انتظار برای پخش پیش نمایش دوم ممکن است برطرف شود. باید دید کمپانی مارول و کارگردانان این مجموعه فیلم‌ها چه سوپرایزی برای ما در نظر دارند.

منبع: cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.